Де у Луцьку демонтуватимуть гаражі найближчим часом

news

29 жовтня на засідання виконавчого комітету Луцької міської ради внесли питання “Про демонтаж металевих конструкцій (гаражів) на вулиці Кравчука, 2, 4, 6, 8, 12, проспекті Соборності, 4, 6, 8, 26” та “Про демонтаж металевих конструкцій на вулиці Шота Руставелі, 13, бульварі Дружби Народів, 7, проспекті Відродження, 51, проспекті Молоді, 8 а, проспекті Соборності, 1”.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська зазначила, що рішення виконкому необхідне для того, аби прибрати незаконно встановлені об’єкти на території міста.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що нині до міської ради надходить багато звернень від мешканців міста з проханням провести демонтаж гаражів у їхніх дворах. За його словами, лучани побачили реальну роботу.

Член виконавчого комітету Богдан Климчук поцікавився у Юлії Сиротинської як відбувається процедура демонтажу.

Директор департаменту муніципальної поліції розповіла, що лучани можуть звернутися з проханням про демонтаж обєктів у їхніх дворах до їх безпосередньо, через ЦНАП чи розмістити відповідне повідомлення на платформі “Відкрите місто”. За її словами, інспектори департаменту роблять вихід на місце і проводять опис, чи ці об’єкти розміщенні законно.

Юлія Сиротинська наголошує, що якщо буде встановлено відсутність правовстановлюючих документів, то готується проект рішення на розгляд виконавчого комітету про демонтаж.

Нині на черзі більше ста гаражів, які є незаконно встановленими та повинні бути демонтовані. На це необхідно біля 200 тисяч гривень.

Крім того, вона наголосила, що нині вивчається питання щодо правомірності розміщення ще більше трьохсот гаражів.

Юлія Сиротинська розповіла, що демонтаж проводить окрема організація. Усі металеві конструкції зберігаються на спеціальному майданчику. Громадяни протягом 30 днів мають можливість звернутися у департамент муніципальної поліції та забрати своє майно, попередньо оплативши витрати на демонтаж і його зберігання.

0 Комментариев