Де навчать англійської мови безкоштовно?

news

Англійська мова необхідна, адже кордони дедалі більше стираються: люди подорожують, працюють чи навчаються в інших країнах тощо, і для розуміння одне одного потрібно вивчати мову. Для українців це стає ще актуальніше у зв’язку із євроінтеграцією. Однак більшість немає часу або грошей, аби піти на мовні курси. Інформаційний портал «Волинь.info» пропонує вам безкоштовні варіанти вивчення англійської мови.

Для того, аби вивчити мову, насправді достатньо вашого терпіння, хоча б година часу в день та доступ до Інтернету. Ми підібрали для вас декілька сайтів, де можна швидко та цікаво вивчати англійську, а іноді й інші мови.

Отож:

  1. LinguaLeo – на цьому сайті у вас є можливість проходити уроки із граматики, вивчати нові слова, читати, розуміти на слух та писати. Щодня вам будуть пропонувати певні завдання. Ви можете самі вибирати, скільки часу ви хочете займатися. Постійно пропонують повторити певні правила чи слова. Вправи різноманітні: наприклад, можна слухати улюблену музику та перекладати, читати крилаті фрази та вислови відомих людей, дивитися відео тощо. Окрім того, є програма для iOS і Android, а, отже, мову можна вивчати будь-де у зручний час.
  2. Сайти, де можна знаходити собі співрозмовників, які навчатимуть вас мови, взамін ви можете пропонувати себе на як вчителя української чи тої мови, яку ви знаєте. Таких сайтів досить багато, наприклад, Bussu, Languing тощо.
  3. LearnEnglish  – тут пропонують інтерактивні вправи, ігри, аудіо- та відеоматеріали англійською, бізснес-англійську тощо.
  4. Duolingo – на цьому ресурсі ви вивчатимете спочатку лексику, а тоді вже граматику, для перевірки знань є вправи, завдяки яким система визначає ваш рівень знань та, відповідно, пропонує ті вправи, які є найбільш складними для вас. Вивчати мову можна також за допомогою мобільних додатків для Android та iOS.
  5. Livemocha  ціла соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Не смійтесь із назви – слово «mocha» читається як «мокко»: в італійській мові воно означає кавовий напій – Мокаччіно. Перевага сайту в тому, що основна увага звертається саме живому спілкуванню.

Окрім цього, для тих, хто вивчає англійську, корисно дивитися фільми англійською. Тут вам на допомогу прийде сайт Оroro. Дивлячись фільми, можна вибрати субтитри різними мовами. Радимо вибирати собі англійські субтитри, аби слова запам’ятовувались як на слух, так і на написання. Якщо ж ви вибирете російські субтитри, то будете просто читати переклад і не сприймати на слух англійську. Окрім того, цей сайт зручний тим, що невідомі слова можна відразу перекладати, навівши мишкою на потрібне.

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев