Чималенька сума: борг волинян за газ сягнув 408 млн грн

news

З початком опалювального сезону збільшилася заборгованість населення за газ. У порівнянні з вереснем борг побутових клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» зріс на 62 млн грн і складає 408 млн грн. Лише жителі обласного центру  заборгували за газ 175 млн грн.

«Волиньгаз Збут» закликає всіх, хто має прострочені платежі, погасити їх найближчим часом. Інакше компанія буде змушена звертатися до суду.

«Кожному боржнику ми надсилаємо повідомлення про заборгованість. Якщо споживач не реагує, надсилаємо досудове повідомлення. Тоді вже передаємо дані в юридичний відділ, а звідти справа йде до суду, – зазначає директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

З початку 2021 року компанія передала до суду понад 600 справ щодо стягнення простроченої заборгованості за споживання газу. Упродовж року суд задовільнив більше, як 500 позовів на загальну суму 5 млн грн.

«Разом з тим, ми соціально-відповідальна компанія. Кожну проблемну ситуацію розглядаємо індивідуально. Якщо людина перебуває у скрутній життєвій ситуації, даємо можливість укласти договір реструктуризації та оплатити борг частинами», – додає Микола Тищук.

У компанії нагадують: сплачувати за спожите блакитне паливо треба щомісяця, не пізніше 25-го числа. Зробити це клієнти «Волиньгаз Збуту» можуть будь-яким зручним способом: в онлайн сервісах компанії (Особистий кабінет, Viber та Telegram боти, мобільний додаток);  у відділеннях банків; за допомогою банківських терміналів самообслуговування; у відділеннях Укрпошти. Зауважте, окрім суми платежу споживачі сплачують комісію, яку встановлює банк або платіжний сервіс.

Також у Луцьку функціонує дві каси компанії (вул. Івана Франка, 12; проспект Волі, 6), де можна оплатити за газ без комісії.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев