Чи можна розлучитися без адвоката?

news

Однією з найчастішим причин, чому звертаються до адвоката було і залишається розлучення. Цей процес досить тривалий для обох сторін та має безліч нюансів. А чи можна в Україні розірвати шлюб без присутності адвоката у суді?

Запитання клієнта:

Я була в адвоката, хотіла щоб він підготував заяву про розірвання шлюбу. Він мені сказав, що обов´язково треба щоб у мене в суді був представник. Чи можу я сама розлучитися в суді без адвоката?

Відповідь юриста:

Так, Ви можете брати участь у судових засіданнях без присутності представника. Тим більше, що саме розірвання шлюбу, якщо воно не пов´язано із справами про розподіл майна, встановлення місця проживання дитини чи стягнення аліментів не є дуже складною справою. Зазвичай представники у таких справах залучаються тоді, коли сторона не хоче або не може брати участь в судових засіданнях, т.я. справа у першій інстанції зазвичай триває 3,5-4,5 місяці. А якщо подано апеляцію, справа може тривати до пів-року і більше.

За потреби звертайтеся – у Любомира Мечиславовича ви отримаєте консультацію та вам підготують документи про розірвання шлюбу та представляємо інтереси сторін в справі у судових засіданнях.

З ким залишиться жити домашній улюбленець після розлучення?

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м. Луцьк

Тел./вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев