Чи можливо розлучитися з чоловіком іноземцем в Україні?

news

Інтернаціональні шлюби бувають доволі міцними та щасливими. Але бувають ситуації коли від шлюбу залишаються одні проблеми, в тому числі й з документами. 

 Як розлучитися з чоловіком іноземцем, та чи можливо це зробити в Україні, дізнаємося з нашої традиційної рубрики “Юридична консультація”. 

Запитання клієнта:

Хочу розлучитися з чоловіком-іноземцем. Він поляк. Одружилися ми в Україні. В мене від попереднього шлюбу є донька, також є менший син від цього шлюбу, він народився в Англії, коли ми там працювали. Ми з чоловіком не живемо разом вже два роки. У якій країні мені можна подавати документи на розлучення? Я питала про розлучення у Польщі, сказали що можна розлучитися, але це для мене дуже дорого. Чи можна розлучитися в Україні? 

Відповідь юриста:

Доброго дня. Так. За тих умов що ви описали, можливо подати документи в український суд і вас розлучать незалежно від того, чи буде ваш чоловік присутній у суді чи ні. Причому, якщо ви зараз перебуваєте за кордоном і не маєте змоги прибути в Україну, подати документи та провести справу можливо також без вашої присутності у судових засіданнях.

Якщо захочете стягнути з чоловіка-поляка аліменти на сина, також звертайтесь. 

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев