Чорна п’ятниця на носі: як вберегтися від шахраїв під час спекотних розпродажів?

news

Невдовзі в Україні настане Чорна п’ятниця, і варто готуватися до масових розпродажів та знижок, щоб встигнути придбати потрібні товари за вигідними цінами. Багато людей планують робити покупки в основному в інтернеті, а це також означає підвищений ризик натрапити на шахраїв.

Як уникнути стати жертвою шахраїв під час Чорної п’ятниці 2023, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler), посилаючись на кіберполіцію та правоохоронні органи.

Офіційно Чорна п’ятниця в 2023 році визначена на 25 листопада. Проте українські магазини вже розпочали традиційні річні розпродажі. З 15 по 18 листопада багато магазинів почали знижувати ціни й анонсували різні акції та знижки.

Очікується, що розпродажі в час Чорної п’ятниці триватимуть до 27-28 листопада, особливо враховуючи, що 27 листопада – Кіберпонеділок. Саме в цей день плануються мегарозпродажі в інтернет-магазинах.

Під час цього періоду важливо дотримуватися правил безпечних покупок, оскільки маркетологи активно використовують різні таємниці для залучення покупців і можуть пропонувати товари за завищеними цінами. Також шахраї активно користуються цими розпродажами для здійснення обману.

Ось деякі правила, які допоможуть вам здійснити безпечні покупки під час Чорної п’ятниці:

  1. Заздалегідь складіть список необхідних товарів та порівняйте ціни.
  2. Вивчіть конфігурації та технічні характеристики товарів.
  3. Встановіть ліміт на свої витрати.
  4. Пошукайте відповідні інтернет-магазини та перевірте відгуки покупців.
  5. Ретельно перевіряйте інформацію на сторінках покупок.
  6. Захищайте свої права споживача, вимагаючи чеки та документи.
  7. Ретельно обмірковуйте необхідність покупок та уникайте імпульсивних рішень.

Дотримуючись цих порад, ви зможете насолодитися Чорною п’ятницею, вигідно купуючи необхідні речі, і уникнути можливих ризиків.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев