Чому варто вибрати зварну сітку

news

Український ринок металопродукції представляє широкий асортимент сітчастої продукції з металу, адже з кожним днем збільшується попит на товари з дроту. Вони відзначаються практичністю у використанні, довговічністю експлуатації і відносно недорогою ціною. Однак часто виникають проблеми вибору добросовісного виробника, у якого можна знайти продукцію, де ціна відповідає якості.

Представляємо вітчизняного виробника Сітка Захід – володаря Європейського сертифікату якості виробництва товарів з дроту. Завод виготовляє металеву сітку, компетентні менеджери реалізовують, а бригада монтажників встановлює огорожу по всій Україні. Тут можна знайти найбільш затребувані види металопродукції такі як: рабиця, габіони, секційна огорожа, штахетник, канілірована, зварна сітка, армопояс за низькими цінами в магазині свого міста в наявності в великих кількостях.

Одним з найпопулярніших товарів є зварна сітка. Чому? Через переваги зварної сітки і її мультифункціональність. Тому перейдемо до детального опису продукту.

Сітка зварнаВиробництво зварної сітки налагоджено до деталей, адже існує багатоступенева система контролю продукції, відповідність європейському сертифікату якості. Для того, щоб надати гарантію на 20 років ретельно обирається матеріал і налагоджується процес виробництва шляхом застосування сучасних технологій. Модернізація виробництва в сфері автоматизації зварювання дозволила вивести зовнішній вигляд на новий естетичний рівень, адже через відсутність ручної зварки не пошкоджується покриття, а швидкість виготовлення сітки вражає. Тому даний продукт популярний та виготовляється в великих кількостях.

Переваги зварної сітки

До плюсів зварної сітки можна віднести надійність і міцність, адже точкове зварювання забезпечує якісне скріплення дроту сітчастого виробу, тому він здатний витримати великі механічні навантаження. Оцинковане покриття або, як його ще називають, антикорозійна обробка, захистить від несприятливого впливу вологості, опадів, перепадів температур, що свідчить про високий рівень експлуатаційних характеристик і сприяє довговічності використання. Це дає можливість заощадити бюджет на повторній покупці, адже в цьому не виникне необхідності. Широкий спектр використання дозволяє вирівнювати стіни, монтувати клітки для домашньої птиці і дрібних хутрових звірів, огороджувати клумби, що доводить її багатофункціональність.

Безкоштовна доставка по Україні

Компанія Sitka Zahid успішно реалізує зварну сітку, як для роздрібних клієнтів, так і для гуртових з можливістю адресної доставки в будь-яке місто чи селище України. Десятки тисяч покупців вже впевнено вибрали компанію – як гаранта якості продукції з дроту. Знайомтеся з асортиментом і фото зварної сітки виробника в каталозі і купуйте якісний товар за помірну ціну.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев