Чому гарячі закарпатські чани є особливо корисним видом спа?

news

Використання гарячої ванни як лікувального та профілактичного засобу було відоме ще багато століть тому. Такі купання любити древні римляни, японці, китайці, жителі Ближнього Сходу. І сьогодні ви можете насолоджуватися термальними ваннами. Однак відпочинок в Закарпатті передбачає дещо особливе – купання в чанах. Воно вже стало обов’язковим пунктом туристичної програми. Що ж в ньому такого унікального?

Неймовірні пейзажі

Ви можете влаштувати гарячу ванну де завгодно. Але чани встановлені на вулиці, тому ви одночасно насолоджуєтеся закарпатськими краєвидами. Це особливі місця, яких ви не побачите більше ніде. Безкінечні ліси, гори, оповиті хмарами вершини, тиша та спокій.

Споглядання гірських пейзажів позитивно впливає на стан нервової системи, допомагає розслабитися та забути про стрес. Оскільки на місцеві курорти приїжджають в основному міські жителі, для них це є особливо важливим.

Повітря

Закарпатське повітря – це ще одна місцева унікальність. Ви відпочиваєте в гарячому чані та водночас дихаєте справжнім цілющим коктейлем. Перебування в хвойному лісі, далеко від великих автодоріг та міської пилюки саме по собі є дуже корисним. Чани дозволяють отримати подвійний позитивний ефект. Це набагато краще, ніж звичайна гаряча ванна чи басейн в приміщенні.

Спілкування

Відпочивати в чані можна і одній людині. Але вони є досить великими для комфортного купання цілої компанії. Тож ви маєте змогу весело проводити час з друзями чи знайомитися з новими людьми. Особливі емоції допомагають зближуватися простіше та швидше, ніж в звичайних обставинах.

Цілющі додатки

В закарпатських чанах використовується не звичайна вода. По-перше, вона постачається з місцевих джерел, які відрізняються виключною чистотою. По-друге, в них додають солі, хвойний екстракт, різноманітні масла, що допомагають зміцнити тіло та нервову систему. Є варіант чану з сірководнем, що особливо корисний для опорно-рухової системи. В гарячій воді мінеральні речовини краще розчиняються, тому більш ефективно засвоюються організмом через шкіру. Частина вітамінів та мінералів випаровується і потрапляє в тіло через легені з повітрям. Тому ви отримуєте подвійну користь.

Сама по собі гаряча вода ефективно виводить токсини та шлаки, очищує шкіру, покращує кровообіг та в цілому дає ефект омолодження.

Нарешті, купання в чанах є просто незабутнім досвідом, особливо якщо ви пробуєте це вперше.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев