Чим займатиметься нове управління, яке створять у Волинській ОДА

news

У рамках реорганізації Волинської обладміністрації, невдовзі в області створять нове управління, яке займатиметься інвестиціями та міжнародним співробітництвом.

Про це повідомляє Волинська правда.

Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської обласної адміністрації Володимира Гунчика.

Так, очільник Волині зазначив, що реорганізація структури ОДА продовжується, нині уже фактично завершені перші два етапи процедури. Зокрема, було ліквідовано департамент економіки і департмаент міжнародного співробітництва та скорочено 52 працівника.

На часі створення нового управління інвестицій та розвитку міжнародного співробітництва. Зокрема, управління займатиметься координацією дій всіх структур області, які ведуть роботу із залучення інвестицій та грантів, а також координацією структур влади під час формування бюджетів.

Окрім того, Володимир Гунчик наголошує, що попри критику, створення такого управління необхідне. Так, губернатор навів приклад сільської ради у Шацькому районі, яка підписала з поляками угоду про транскордонне співробітництво, не поставивши до відома ні облраду, ні ОДА. Коли ж настав час виконувати свої зобов`язання, сільська рада звернулася до обладміністрації з проханням допомогти та виділити понад 1 мільйон гривень на виконання угоди.

Таким чином, Володимир Гунчик зазначає, що усі питання щодо залучення інвестицій та розвитку регіону повинні бути скоординовані з обласною владою. Оскільки в області працюють великі проекти, зокрема з розвитку медицини, ремонту та відновлення доріг тощо, дуже важливою є координація усіх структур.

“Дуже важливо, щоб по кожному проекту обласна влада виступала страхувальником цих проектів та сприяла їх розвитку, а не була пожежником, котрий повинен гасити пожежу, бо проект горить”, – додав Гунчик.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев