Чи готовий Луцьк до зими?

news

Комунальні служби активно і ретельно готувались до цьогорічного зимового сезону.
Про це пише ВолиньPost.
24 листопада у Луцьку випав перший сніг і одразу ж комунальники розпочали свою роботу: техніка виїхала, прочистили тротуари, там, де бракувало ящиків з щебенево-соляною сумішшю, – доставили.

Про це розповів заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури та санітарного нагляду Микола Осіюк.

За його словами, по Луцьку на пішохідних переходах та зупинках розставлено близько 200 ящиків з щебенево-соляною сумішшю, в кожному ЖЕКу підготовлено два трактори з щітками для очищення тротуарів, а на КП «Луцькспецкомунтранс» є автогрейдер, два навантажувачі, готові шість одиниць техніки для посипки вулично-шляхової мережі та розчищення доріг від снігу.

«Як показав сьогоднішній ранок, до зими ми готові. Сьогодні виїхала техніка, двірники очищали вулиці від снігу, де бракувало ящиків – доставили. Заготовлено орієнтовно три тисячі тонн піщано-соляної суміші і три тисячі тонн щебенево-соляної, адже, як показала практика, шість тисяч тонн суміші в загальному нам вистачає на весь період зими», – розповів Іван Осіюк.

Отож, луцькі комунальники провели всі підготовчі роботи і запевняють, що до початку зимового сезону готові.

0 Комментариев