Через волинський кордон у вигляді гуманітарки везли брендовий одяг

news

Учора в міжнародному пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею прикордонники Луцького загону спільно з представниками Волинської митниці звершили поглиблений огляд вантажівки, де виявили відсутній в товаросупровідних документах товар.

Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Про можливу протиправну діяльність пов’язану з незаконним переміщенням через державний кордон товарів з країн ЄС, інформацію відпрацювали оперативні співробітники прикордонного відомства. Зокрема, що у документах є неправдиві дані про найменування, вагу та вартість переміщуваних товарів.

Коли транспортний засіб «МАН», що переміщував більше 7 тонн гуманітарної допомоги з Європи до Молдови на заявлену суму 400 доларів США, прибув у пункт пропуску, його відразу направили для проходження поглибленого огляду. Як результат серед вантажу «одяг, взуття та матраци, що використовувались», заявлених в товаросупровідних документах, спільна прикордонно-митна оглядова група виявила 29 найменувань нових одягу та взуття в упаковці виробника фірми «Columbia». Загалом порушник намагався приховано перевезти близько 2700 одиниць пар взуття, сорочок, курток, шортів та нижньої білизни.

Виявлений товар вилучено встановленим порядком.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев