Чемпіонат Луцька з волейболу відбувається … в Рівному

news

Другий тур відкритого Чемпіонату міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 років відбувся у місті Рівне 31 січня, в якому беруть участь сім чоловічих аматорських команд. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

У черговому турі суперників приймала команда волейбольного клубу «Рівне», на майданчику якої відбувалися ігри.

Варто відзначити, що всі поєдинки закінчилися з однаковим рахунком перемог у партіях.

Так, у першій грі команда з Тростянця перемогла господарів ВК «Рівне» з рахунком 3:0. У другій грі господарі також потерпіли поразку з рахунком 0:3, але вже від команди «Автомобіліст» з міста Ковеля.

У третій грі команда «Тростянець» (Ківерцівський р-н) впевнено з рахунком 3:0 перемогла команду «Автомобіліст» з міста залізничників.

Набравши максимум очок у турі, команда «Тростянець» з Ківерцівського району, лідирує у чемпіонаті з 12 очками. На другій сходинці команда «СКФ «Україна» Луцьк, в активі якої 5 очок, а далі розташувалися «Олюртранс» м. Луцьк, «Автомобіліст» м. Ковель і «КАМАЗ-АГРО» м. Млинів, які набрали по 3 очки.

Наступний, третій тур відкритого Чемпіонату міста Луцька з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 років відбудеться 13 лютого в м. Млинів, на майданчику команди «КАМАЗ-АГРО».

Цього дня зустрічатимуться команди:

«СКФ Україна» (м. Луцьк) – «Борідка» (м. Ковель);

«КАМАЗ-АГРО» (м. Млинів) – Тростянець (Ківерцівський р-н);

«СКФ Україна» (м. Луцьк) – Тростянець (Ківерцівський р-н);

«КАМАЗ-АГРО» (м. Млинів) – «Борідка» (м. Ковель).

 

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев