Бюджет Луцькради щодня обкрадають ті, хто не хоче вивозити сміття

news

Мешканці приватних секторів відмовляються встановлювати контейнери для сміття.

Про це йшлося сьогодні, 12 липня, під час оперативної наради у міського голови.

За словами директора СКАП «Луцькспецкомунтранс» Валерія Кузьмича, у приватному секторі на вулицях Ковельська, Володимирська та Чернишевського люди відмовляються купувати контейнери для сміття, а ті, хто їх має, не ставить для викидання сміття, аби їх ніхто не вкрав та через інші причини. Сміття викидають просто так. Окрім того, викидають такі відходи, які повинні були б вивозити самостійно на полігон у Брище. Мова йде про гілля, відходи із огороду тощо.

Як зауважив Кузьмич, на одне лише пальне для вивозу такого сміття іде щодня 300 гривень із міського бюджету. А це становить лише 30 % витрат.

Як розповіла директор департаменту муніципальної поліції Луцькради Юлія Сиротинська, на Чернишевського відмовилися придбати контейнери дев’ять будинків, на вулиці Ковельській — чотири будинки та на вулиці Тютюнника – один. За словами чиновниці, це досить заможні будинки, люди відмовляються придбати контейнери із незрозумілих причини. Люди викидають траву, гілля, залишки рослин, які не можна складати в ті контейнери. Таке сміття жителі повинні вивозити на полігон самостійно. Як розповіла очільниця муніципалів, нещодавно вони зловили чотирьох, які виносили зі свого огороду зілля. Також Юлія Сиротинська зазначила, що будуть залучати патрульну поліцію, якщо не будуть виконані вимоги муніципалів.

«Не чіпайте мені патрульну поліцію, – зауважив міський голова Микола Романюк. – Їм ще тільки картоплинням займатися, їм і так роботи вистачає».

Романюк наголосив, що є правила проживання у місті Луцьк, а інформацію про недобросовісних людей потрібно виставляти на загал.

0 Комментариев