Бюджет-2016: на Волині шукають кошти на гасіння літніх пожеж

news

Від «керівників» волинського лісу вимагають найближчим часом подати на розгляд сесії обласної ради проекти рішень щодо встановлення лімітів збору ягід та грибів, а також охорони лісових насаджень від пожеж. Про це стало відомо сьогодні, 11 січня, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА. Інформує “Слово Волині”.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик попросив начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка у стислі терміни підготувати проекти рішень, які стосуються встановлення лімітів збирання ягід та грибів, охорони лісу від стихійних лих.

Посадовець попросив не чекати початку літа, а подумати про вирішення можливих проблем заздалегідь, «щоб не повторити помилок минулого року».

Особливу увагу очільник області звернув на охорону лісових масивів в літній період.

Зі слів Гунчика, минулого літа в Україні через спеку згоріли сотні гектарів лісу, на Волині ж пожежі вдалось загасити лише завдяки самовідданості місцевих мешканців. Кошти на ліквідацію пожеж та їх наслідків довелось виділяти з обласного бюджету постфактум.

Відтак, голова ОДА вважає, що необхідні для гасіння лісових займань фінанси варто підшукати заздалегідь, зокрема це можна зробити під час формування обласного бюджету.

Нагадаємо, що влітку через спеку на Волині було оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки, тому краянам заборонялось відвідувати ліси та полювати.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев