Буржуйки, генератори, модульні котельні: Луцьк готується до складної зими

news

Влада пообіцяла українцям не підвищувати тарифи на комунальні послуги до кінця війни. Але чи буде газ та електроенергія у будинках, неможливо спрогнозувати в умовах військового стану. 

Під час розширеної наради міський голова Ігор Поліщук поінформував, що Луцька міська рада подала заявку для участі в проєкті USAID. Завдяки участі у ньому є можливість отримати велику кількість наметів, 253 дизель-генераторів (потужністю від 2 кВт до 500 кВт), електричні обігрівачі, буржуйки, пересувні модульні котельні, польові кухні та багато іншого. Усе це обладнання, за його словами, може стати у нагоді під час опалювального сезону. У випадку відсутності газу дасть можливість обігріти людей.  

Міський голова Ігор Поліщук дав доручення відповідним службам з’ясувати у партнерів, коли можливе постачання цього обладнання.

“У випадку відсутності постачання обладнання з цього проєкту, потрібно самим придбати пічки, дизель-генератори та все необхідне, передбачивши для цього необхідні кошти. Щиро сподіваємося, що нам не доведеться використовувати ці буржуйки, модульні котельні, намети, польові кухні, але мусимо бути готові до усього”,- наголосив Ігор Поліщук.

За інформацією Луцької міської ради

Фото ілюстративне з інтернету

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев