Близько 180 тонн української кукурудзи висипали в Польщі

news

Збіжжя яке зібране не лише з потом, а й з кров’ю.

“Укрзалізниця” повідомляє про черговий випадок незаконного втручання в роботу залізничного транспорту на території Польщі. 

Читайте також Військовий з Волині отримав серйозні травми під час служби на передовій: потрібна допомога  

У ніч з 24 на 25 лютого невідомі особи викинули українську кукурудзу з восьми піввагонів, що становить близько 180 тонн. Інцидент стався приблизно за 150 кілометрів від порту Гданськ, звідки вантаж планували вивезти за межі Польщі. Українська сільськогосподарська продукція проїжджала Польщу транзитом.

В “Укрзалізниці” повідомляють, що регулярно фіксують системне пошкодження українських вантажів на території Польщі. Це є злочином проти України, який вийшов із-під контролю. Чим довше польська сторона ігнорує проблему та не приймає відповідних рішень, тим більш складною та неконтрольованою стає ситуація.

Єдиний вихід – активний пошук рішень на двосторонньому рівні.

«Українська сторона сумлінно виконує свої зобов’язання і згідно домовленностям з польським урядом не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі. Це підтверджено на офіційному рівні – ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – не залишається там. Це четвертий випадок вандалізму на польских залізничних станціях. Четвертий випадок безкарності і безвідповідальності», – прокоментував Олександр Кубраков, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.

Звісно, за фактом цього правопорушення, буде офіційне звернення до правоохоронних органів Польщі. 

Читайте також Хто святкуватиме День ангела у березні: календар іменин на березень 2024

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев