Бізнес з Китаєм. Інструкція для початківців

news

Продаж товарів з Китаю приносить непоганий дохід підприємцям. Якщо ви тільки плануєте почати бізнес з Піднебесною, то варто звернути увагу на аспекти його ведення: від замовлення товару до доставки. Читайте далі інструкцію для початківців, що дозволить побудувати справді ефективний та прибутковий бізнес.

Чому бізнес з Китаєм вигідний?

Мабуть, це питання ставить кожен новачок у сфері ведення справ з КНР. В останні роки товари китайського походження стали надзвичайно популярними. А саму Піднебесну називають світовою фабрикою. 70% продукції на ринку, зокрема в Україні, саме з КНР. Виробляється все: одяг та косметика, побутова техніка та авто.

При цьому якість на досить високому рівні. Позначка «Made in China» перестала асоціюватися з підробкою або чимось недовговічним. Китайське виробництво дозволяє створювати навіть private label та залучати сучасні технології, щоб наростити потужності.

Сьогодні бізнес з Китаєм можна перетворити на постійне та перспективне джерело доходу. І ще кілька підтверджень цьому:

  • низькі ціни. Вигода виходить в низькій собівартості китайських товарів. Співпраця з китайськими постачальниками напряму дає можливість продавати товар в Україні з націнкою 100%
  • широкий вибір товару. Що продавати? Вибір за підприємцем. У Піднебесній є абсолютно все. Колосальний асортимент дозволяє знайти унікальний товар, що стане на українському ринку ексклюзивом.
  • китайські постачальники націлені на співпрацю. Конкуренція в Китаї досить висока, тому постачальники цінують своїх клієнтів. Вони надають вигідні умови, що клієнт не тільки зробив замовлення, а і повернувся наступного разу – тобто налагодити постійну співпрацю.

Обираємо бізнес-модель та товарну нішу

Працювати з Китаєм можна за такими схемами: дропшиппінг, оптовий продаж, спільні покупки та продаж у магазині (інтернет-магазині або офлайн точці). Головне проаналізувати потреби клієнтів та обрати не тільки тип ведення бізнесу, а і товар для продажу. Продавайте те, що користується попитом – це аксіома бізнесу.

Стартовий капітал

Є варіанти бізнесу з КНР, коли стартовий капітал не потрібен. Проте, коли ми говоримо про оптові закупівлі, то потрібні гроші. Наприклад, відкрити інтернет-магазин без закупівлі товару не вийде.

Вибираємо китайського постачальника

Їхати у Китай та знайомитися з постачальником особисто – гарна ідея, але потребує часу та ресурсів. Ідеальний варіант – шукати постачальника на інтернет-майданчику Alibaba. Він підходить для представників дрібного і середнього бізнесу.

Закупівля та оплата товару

Коли всі нюанси угоди погоджені, можете закупити товар та оплачувати його. Оплата проводиться прямо на платформі Alibaba. Сайт буде страхувати платіж до того часу, як постачальник не відправить товар.

Доставка товару

Транспортування вантажу з Китаю до України частіше за все проходить морем. Проте вибір способу доставки повинен залежати від обсягу і ваги вантажу.

Сьогодні морські перевезення – це сучасний та найдешевший спосіб доставити товар на інший кінець світу. Товар пливе у спеціальних контейнерах, що надійно його захищають. Можна відправити і незначну партію товару у вигляді збірного контейнерного вантажу. Середній час доставки морем 55-60 днів.

Доставку товару варто довірити професіоналам, щоб подбати про контроль на всіх етапах.

Доставка з Китаю під ключ включає в себе:

  • транспортування
  • митне оформлення
  •  отримання дозвільних документів (сертифікати якості, відповідності тощо)
  •  завантаження / розвантаження
  • зберігання при необхідності
  • доставку по Україні

Вартість послуги «під ключ» залежить від типу вантажу, ваги та об’єму. Компанія M3Cargo розраховує окремо вартість доставки для кожної партії та бере на себе всі нюанси організації процесу.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев