Бізнес на амфітаміні: поліція затримала двох лучан-наркоторговців

news

Двоє лучан організували наркобізнес із виготовлення амфетаміну. Незаконне виробництво облаштували у підвалі будинку. Наркотики збували «з рук в руки»

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області спільно із слідчими Луцького районного управління поліції в рамках кримінального провадження задокументували протиправну діяльність двох лучан. Чоловіки 41 та 40 років налагодили в підвалі будинку місце із виготовлення небезпечної психотропної речовини амфетаміну. 

Поліцейські провели обшуки за місцем проживання фігурантів та у підвальному приміщенні. Під час слідчих дій виявили та вилучили амфетамін, прекурсори для виготовлення амфетаміну, обладнання (скляні трубки, колби, холодильник, мірні ємності, термометр), електронні ваги, зіпакети, ємності з нашаруванням білого кольору, засоби зв’язку та інші речові докази. Усе вилучене поліцейські направили до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення дослідження.

Встановлено, що зловмисники щомісячно виготовляли близько 500 г амфетаміну. Наркоділки збували амфетамін на території Луцька методом «з рук в руки». Зазначимо, що один із фігурантів уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів та був засуджений до реального відбування покарання терміном 6 років.

Однак уникав відбування покарання та був оголошений в розшук. Нині він затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри у скоєному. Триває слідство.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев