Більше 50 волинян голосували без паспортів

news

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА продовжують фіксувати недотримання виборчого законодавства з боку членів ДВК. Станом на 18:00 – нові факти порушень.

Зокрема, у с. Бодячів Ківерцівського району, у приміщені ДВК № 070327 (мала виборча  дільниця) зафіксовано тільки одну стаціонарну та одну переносну скриньку.

Відповідно до ч. 6 ст. 83 Закону України «Про вибори народних депутатів» кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок – стаціонарних (великих) та переносних (малих). Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок.

У ДВК № 070331, що знаходиться у с. Звози Ківерцівського району, члени ДВК неодноразово виявляють неточності у списках виборів. Зокрема, мова йде про неточності в адресах виборців.  Водночас, за словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Волинської ОДА Віктора Стасюка,  суб’єктом  подання цієї інформації є Суська сільська рада. Кожен із жителів с. Звози мав можливість перевірити у списках інформацію про себе, але жоден із них цього не зробив.

Громадянська мережа ОПОРА далі продовжує фіксувати факти видачі виборцям бюлетенів без паспортів. Зокрема, у ДВК № 070294, що у с. Башлики Ківерцівського району, більше як 50 виборцям видали бюлетені без паспортів. З приводу цього факту, спостерігач ОПОРИ склала акт про порушення. Готується скарга до ОВК. Поодинокі факти голосування виборців без паспорта виявлено також у с. Добре Камінь-Каширського району (ДВК № 070228), с. Карпилівка Ківерцівського району (ДВК № 070309) та с. Замостя Маневицького району (ДВК № 070681).Щодо явки, то як повідомляють в ОВК № 23, станом на 16.00 проголосувало 38.4%  (61 683 осіб) виборців.

0 Комментариев