Білкова дієта допомагає поліпшити сон — дослідження

news

Дієтологи з Університету Пердью в США виявили, що високе споживання білка покращує показники сну у дорослих, які страждають ожирінням.

Вчені вирішили перевірити, як вплине споживання їжі з високим вмістом білка і низькою енергетичною цінністю на людей, які страждають від надмірної ваги. Для цього вони провели два дослідження. Спочатку 14 учасників віком від 53 до 59 років з високим індексом маси тіла повинні були дотримуватися дієти, заснованої на споживанні яловичини, свинини, сої та бобових протягом трьох місяців. Про це пише Корреспондент.net.
Після закінчення кожного місяця учасники оцінювали якість свого сну. В результаті було зафіксовано збільшення кількості білка в організмі незалежно від його джерела, а оцінка якості сну на кінцевому етапі виявилася вищою.
У другому дослідженні брали участь 44 учасники віком від 51 до 53 років. Їх розділили на дві групи: раціон першої складався з продуктів з нормальним вмістом протеїнів, а другої – з їжі з високим вмістом білка. Цей експеримент тривав 16 тижнів, і на виході виявилося, що для першої групи показник якості сну не змінився, в той час як друга група стала спати краще.
Дослідження опубліковане у виданні American Journal of Clinical Nutrition
0 Комментариев