Безпечний проїзд блокпосту

news

Від початку повномасштабного вторгнення з  багатьма речами нам довелося пристосовуватися жити, це сигнали повітряної тривоги, комендантська година та звісно блокпости.

Як проїхати блокпост безпечно, дізнаємося з матеріалу підготовленого патрульною поліцією. 

Під’їжджаючи до блокпоста, завчасно знизьте швидкість. Та керуйте автомобілем відповідно до знаків, які обмежують швидкість і вказують напрямок руху.

Ми рекомендуємо вам бути уважними та звертати увагу на знаки, які регулюють швидкість руху перед блокпостом. Зазвичай тут дорожні знаки вимагають від водія знизити швидкість до 70, 50, 30, 20 км/год, а в межах розташування самого блокпосту до 10 км/год. 

Неухильно виконуйте вимоги дорожніх знаків, які регулюють рух транспортних засобів. Так ви зможете вчасно зорієнтуватися у схемі руху через блокпост та проїхати його без перешкод, не пошкодивши автомобіль та уникнути аварійних ситуацій. Не забувайте виконувати вимогу знаку ″СТОП″ в поєднанні з дорожньою розміткою ″Стоп-лінія″.

Після огляду та дозволу продовжити рух, плавно рухайтесь у сторону виїзду за межі блокпоста, але при цьому не перевищуючи дозволену швидкість, проїдьте блокпост не створюючи перешкод іншим особам.

Ставтеся з розумінням до роботи військових та поліцейських та неухильно виконуйте правила дорожнього руху!

0 Комментариев