Безгольова нічия «Волині» та «Говерли» у Луцьку

news

«Західноукраїнське» дербі на луцькому «Авангарді» завершилося нульовою нічиєю. Принциповий матч «Волині» та ужгородської «Говерли» відбувся 1 листопада.

Перший тайм матчу не виправдовував статус «дербі». «Волинь» інертно імітувала «тіки-таку» в центрі поля, гості намагалися відповідати швидкими рейдами флангових футболістів. Подекуди веселіше і більш гаряче було на тренерських містках, де Кварцяний і Грозний підганяли своїх підопічних вперед, імпульсивно жестикулюючи руками. Перша половина гри запам’яталася активними діями ужгородця Кузика та нереалізованим ударом через себе Діденка.

У перерві Віталій Кварцяний вирішив вийняти із рукава останній козир: наставник господарів випустив прудконогого Мемешева замість габаритного Діденка. Редван відразу віддячив за довіру, віддавши шедевральний пас на Кобахідзе, але Сандро не зумів переграти досвідченого голкіпера Бабенка. Згодом і сам Мемешев мав шанс відзначитися, але знову на висоті був Бабенко.

Протягом всього другого тайму волиняни раз по раз тероризували оборону та голкіпера ужгородців. Небезпечні моменти мали Кобахідзе, Політило та Матей, але футбольна фортуна у цей день була не на стороні господарів. Фінальний свисток львівського рефері Грисьо зафіксував «суху» нічию 0-0. Безвиграшна серія «Волині» триває вже три матчі.

0 Комментариев