Безбар’єрний Луцьк: як зробити місто комфортним для всіх?

news

Зробимо Луцьк доступним для всіх!

Місто Луцьк прагне стати доступним для всіх людей, незалежно від їхніх фізичних можливостей. 

Це питання є надзвичайно актуальним як для лучан, так і для гостей міста.

Сьогодні багато людей стикаються з труднощами при пересуванні містом, адже воно не завжди пристосоване до потреб людей з інвалідністю, мам з колясками, літніх людей та інших груп населення.

Проект “Безбар’єрне суспільство”

Луцьк вже зробив перші кроки до створення безбар’єрного середовища, взявши участь у проекті “Безбар’єрне суспільство як елемент взаємоповаги між людьми та запорука розвитку громади”. В рамках проекту було проведено аудит доступності декількох історико-культурних пам’яток та туристичних об’єктів. На жаль, результати аудиту виявились невтішними.

Управління туризму та промоції міста активно працює над покращенням доступності Луцька.

Навчання працівників сфери гостинності

Восени 2024 року планується провести низку навчальних заходів для працівників сфери гостинності. Їх метою є навчити персонал готелів, ресторанів та інших закладів етики спілкування та надання допомоги людям з інвалідністю, мамам з колясками, літнім людям та іншим групам населення, які потребують допомоги.

Створення “Карти доступності”

Ведеться робота над створенням “Карти доступності”, яка стане онлайн-інструментом для планування подорожей по місту. На карті буде позначено місця, які є доступними для людей з інвалідністю, мам з колясками, літніх людей та інших груп населення.

Збір інформації

 Управління туризму та промоції міста збирає інформацію про стан доступності у Луцьку.

Для того, щоб зробити Луцьк по-справжньому доступним, потрібна допомога всіх жителів міста.

Заповніть форму: Управління туризму та промоції міста просить працівників сфер гостинності та культури заповнити гугл-форму, щоб надати інформацію про доступність своїх закладів для “Карти доступності”.

Не будьте байдужими: Кожен з нас може зробити свій внесок у створення безбар’єрного середовища. Будьте уважні та ввічливі до людей з інвалідністю, мам з колясками, літніх людей та інших груп населення, які потребують допомоги.

Разом ми можемо зробити Луцьк містом, комфортним для всіх!

За інформацією: Луцької міської ради 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев