Без паніки: на Волині графіки обмеження потужності не застосовуються до населення

news

18 квітня, з 8:00 до 22:00, в Україні можуть бути введені тимчасові обмеження електропостачання для промислових підприємств.

Про це інформує Диспетчерський центр НЕК «Укренерго».

Обмеження можуть бути застосовані для всіх регіонів країни рівномірно для бізнесу та промислових об’єктів. Їх обсяг буде незначним, а самі обмеження не зачеплять критичну інфраструктуру та підприємства оборонного комплексу.

Причиною можливих обмежень є дефіцит потужності в енергосистемі, який виник через масовані ракетні та дронні атаки рф на українські електростанції, а також через зростання споживання електроенергії внаслідок похолодання.

У Волиньобленерго зазначили, що графіки обмеження потужності не стосуються населення, а будуть застосовані по 3-х чергах для промислових споживачів Волинської області.

Однак, закликаємо усіх споживачів допомогти енергосистемі України та з 08:00 до 22:00 мінімалізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок,

 – наголосили у відомстві.

В Укренерго також додали, що в українській енергосистемі виник дефіцит потужності також через похолодання в Україні зросло споживання електроенергії.

укренерго

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Нововолинську розшукують власників спідньої білизни

Безкоштовна мистецька освіта для дітей Луцька! З 1 вересня пільгові категорії навчатимуться безкоштовно!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев