Берлін: Су-24 збили над Сирією – Bild

news

Повідомляє korrespondent.net

У розпорядження німецького видання Bild потрапив секретний аналіз Міноборони Німеччини, в якому говориться, що російський бомбардувальник Су-24 збили над територією Сирії.

“Згідно з отриманою інформацією, російські літаки спочатку летіли паралельно турецькому кордону (на відстані приблизно 10-15 км). Маневр вліво привів до короткочасного вторгненню в турецький повітряний простір (приблизно 2-4 км, що еквівалентно 17 секундам польотного часу)”, – йдеться в документі, підготованому для командування НАТО.

Турецькі винищувачі F-16, за даними Анкари, попереджали літаки кілька разів, що підтверджують американські джерела, йдеться в документі.

Російські ВПС надавали “повітряну підтримку” при наступі сирійської армії на позиції повстанців, який відбувався приблизно в 10 км на південь від місця аварії, йдеться у звіті. У німецькому відомстві також не вірять, що російські пілоти навмисно порушили турецький кордон.

У звіті Міноборони Німеччини наголошується, що навмисне порушення кордону було не в російських інтересах, “тому що суперечить російським зусиллям із створення загального антитерористичного альянсу і веде до ослаблення політичних позицій Росії”.

Ердоган про збитий Су-24: Захищаємо наших братів

Як зазначає Bild, в НАТО також вважають, що порушення турецького повітряного простору з боку Росії відбулося “випадково”.

Раніше анонімний американський чиновник розповів агентству Reuters, що у США є дані, що російський літак був збитий над територією Сирії після короткочасного вторгнення в турецький простір. За його словами, це вдалося встановити на підставі вивчення “теплового сліду літака”.

Нагадаємо, у вівторок, 24 листопада, в Сирії при виконанні бойового завдання зазнав аварії російський бомбардувальник Су-24.

Путін повідомив, що літак був збитий ракетою типу “повітря-повітря” з турецького F-16 над сирійською територією і впав в Сирії в чотирьох кілометрах від кордону з Туреччиною. Туреччина наполягає, що літак був збитий в турецькому небі.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев