Батьки благають про допомогу: 5-річна Софійка бореться з лейкозом

news

5-річна лучанка Шостак Софійка потребує фінансової та молитовної допомоги. Удівчинки виявили страшну хворобу – лейкоз,  рак крові.

Дівчинка вже вступила в боротьбу зі смертельною хворобою, але без грошової допомоги добрих людей їй не перемогти ніяк. Зараз вона перебуває в КП “ВОДТМО”.

Цей діагноз став жахливою несподіванкою для всієї сім’ї, про що розповіла мама Софійки Тетяна Шостак кореспонденту ІА Волинські Новини

«Про страшний діагноз ми дізналися ввечері у п’ятницю, 23 жовтня. У Софійки взяли пункцію кісткового мозку. Враховуючи те, що субота та неділя – вихідні, то підтвердження діагнозу із Києва прийшло лише сьогодні. У нас все почалося з високої температури – 38° протягом трьох днів. У донечки дуже болів живіт. Коли ж температура спадала, то животик боліти переставав, а як піднімалась – то й біль повертався.

Дитині «виламувало» кості, вона скаржилась на сильні болі в ніжках, ручках та спинці. Ми не знали, як їй допомогти, адже не могли з’ясувати, що з донькою відбувається – чи це вірусне захворювання, чи щось інше. Почали здавати аналізи, робити УЗД, під час якого й стало зрозуміло – у Софійки збільшена печінка те селезінка. Наша сімейна лікарка призначила нам антибіотики. Ми почали їх приймати, але температура не спадала, а всі симптоми зберігалися», – розповідає жінка.

Після того, як Софійці вчергове стало погано, батьки дівчинки викликали швидку допомогу, але в інфекційну лікарню не поїхали. Тоді сімейний лікар виписав їм направлення до приймального відділення Волинської обласної дитячої клінічної лікарні, де у маленької Софійки повторно взяли всі необхідні аналізи.

«З підозрою на гострий апендицит нас госпіталізували. Наступного дня ми вкотре здали аналізи, зробили УЗД. За 30 хвилин до мене підійшов лікар і шокував новиною, що у Софійки – підозра на лейкемію. Нас поклали в гематологію. Після того, не гаючи часу, у доньки взяли пункцію спинного мозку, і чоловік повіз аналізи на Київ. Згодом нам сказали, що у доньки – рак. Сьогодні її обстежують перед першою хімією. Я й досі не можу повірити і змиритися, що у моєї маленької, золотенької донечки Софійки така важка хвороба. Як такий страшний діагноз зміг зачепити таке маленьке сонечко? Не вкладається в голові! Але я вірю, що з Божою допомогою ми усе це подолаємо, і наше Сонечко знову буде світити для усіх нас з новими силами», – плаче згорьована мама.

Родина Шостаків звертається до всіх небайдужих із проханням допомогти врятувати життя золотоволосій Софійці, яка вже розпочала боротьбу за життя, хоча ще й не розуміє серйозність свого захворювання.

Тому не залишайтеся осторонь людської біди і допоможіть врятувати дівчинку.

Будь ласка! Ретельно перевіряйте номер рахунків, а також ПІБ отримувача. На жаль, людська біда – не перепона для шахраїв, які створюють фейкові сторінки у соціальних мережах, замінюючи реальні реквізитні дані на власні. Тому просимо переказувати кошти виключно отримувачу Шостаку Вадиму Володимировичу

Реквізити для допомоги:

Приват Банк 4149499349617082 – отримувач Шостак Вадим Володимирович (тато)

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев