Бандерштат змінить локацію

news

Організатори поділились першими новинами про фестиваль національного духу.

Про це вони написали на офіційній сторінці фестивалю у мережі Фейсбук.

Зокрема вони зазначили таке:

1. Фестиваль залишається в Луцьку. На щастя, чи на жаль, але ми переїжджаємо з території кінно-спортивної школи (так званого “іподрому”). Пов’язно це з тим, що територія школи буде відведена під новий муніципальний проект.

Тим не менше, на нову територію Бандерштату, значно більшу і локаційно зручнішу, відвідувачі зможуть потрапити прямо з центральної алеї парку! Відтак, приїжджі гості фестивалю житимуть в умовах позаміської природи, щодо лучан – то вони зможуть потрапити на Бандерштат, не полишаючи центральної частини Луцька. З часом ми викладемо всі необхідні карти для кращого розуміння місцезнаходження нової локації.

2. Вже в понеділок, 5 грудня, ви зможете придбати перші квитки на Бандерштат’17! Стартова (обмежена!) партія квитків – по 300 грн, буде доступна на concert.ua/ та kasa.in.ua/. Готуйтесь!

3. В грудні чекайте на перші музичні анонси Бандерштату!

4. Бандерштат’17 готує для відвідувачів три повноцінні музичні локації: Головна сцена, Важка сцена та Тиха сцена. Також, заплановане започаткування декількох нових тематичних музичних локацій: етно-сцени, реп-сцени та електронної сцени, над адаптацією яких до фестивалю і загальним концептом ми зараз працюємо.

Класичні фішки Бандерштату – безалкогольний формат, гутірки, спорт, літературна сцена, Бандер-food, презентації молодіжних та громадських ініціатив – все це і багато чого іншого – лишається незмінно з нами.

5. Невдовзі ми презентуємо вам і нову афішу фестивалю!

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев