Багатоповерховий житловий будинок у Луцьку залишився без газу: один із власників квартир самовільно вліз у роботу системи

news

Вода замість газу- такі наслідки самовільного втручання в газові мережі

Горе-порушник, власник квартири у луцькій багатоповерхівці, самовільно замінював газовий проточний водонагрівач і допустив потрапляння води у внутрішньобудинкову систему газопостачання. 

Читайте також: Дівчинці, яку на Львівській у Луцьку збило авто, збирають кошти на лікування

19 грудня 2023 року до аварійно-диспетчерської служби Волинської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» звернулися мешканці однієї із квартир по вулиці Ботанічна у Луцьку. Причина звернення на номер екстреної служби– відсутність газу. 

Як з’ясували фахівці бригади АДС, які виїхали за вказаною адресою, паралізував газопостачання власник однієї із квартир, порушивши Правила безпеки систем газопостачання. Вода потрапила в газові мережі. 

Тепер «горе-спеціаліст» сплачуватиме за проведення експертизи, заміну газових лічильників та за відновлення газопостачання у під’їздах, які позбавлені  блакитного палива і гарячої води. 

Газовики вкотре нагадують про необхідність дотримання Правил користування газовими приладами та Правил безпеки систем газопостачання, адже такий «некоректний ремонт» не лише виводить з ладу газові прилади, а й створює аварійні ситуації.

Пам’ятка споживачу щодо поводження з природним газом у побуті:

  • Побутовий природний газ – це не тільки благо для людини, але і джерело підвищеної небезпеки.
  • При недбалому поводженні з природним газом він може стати небезпечним ворогом, який може привести до вибуху, пожежі, руйнування майна та загибелі людей.

Основні причини трагічних наслідків і порушення, яких припускаються користувачі газом:

  • неправильна експлуатація і налаштування газових приладів;
  • несанкціоноване втручання в їх роботу;
  • використання несправного і застарілого обладнання;
  • нехтування працездатністю димових і вентиляційних каналів та наявністю в них тяги.

Читайте також: У Луцькій громаді з нового року здорожчає харчування в школах та дитсадках 

За інформацією: Волинської філії “Газмережі”

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев