Багатодітний батько, який віддав життя за Україну: збирають підписи для петиції на присвоєння Героя України воїну з Волині

news

Герой, який віддав життя за Україну: Ремінський Сергій Сергійович

На сайті Президента України зареєстровано петицію про надання звання Героя України (посмертно) військовому з Маневицької громади – 44-річному Ремінському Сергію Сергійовичу.

Петиція зареєстрована 4 березня 2024 року, дружиною захисника Тетяною Ремінською.

44-річний воїн з Маневицького району, Сергій Ремінський, загинув 26 вересня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів. Залишилися троє дітей, дружина, батьки…

Читайте також Увага ветеранам! Розпочала роботу “Єдина ветеранська лінія”

Боротьба за волю

Сергій стає на захист свободи України ще під час Революції Гідності. А в 2015 році йде добровольцем на фронт у складі 14-ої механізованої бригади. 

Після повернення додому працював єгерем в лісництві, а згодом служив в Державній кримінальній виконавчій службі України. 

Проте в 2022 році не зміг залишитися осторонь та  6 квітня знову добровольцем пішов на фронт. Ставши снайпером 25-ої повітряно десантної бригади.

Мужність і героїзм

Сергій Ремінський був досвідчений снайпером, який знищив багато ворогів. Він проявляв особливу мужність і героїзм під час виконання завдань. Також завжди був вірний військовій присязі та українському народу.

Читайте також Ухилянти від мобілізації на Волині: 8 тисяч людей у розшуку

Пам’ять про героя

Ремінський Сергійбув нагороджений нагрудними знаками та медалями за службу Україні. Він залишився в пам’яті побратимів як безстрашний воїн, який не боявся смерті. А для дружини та дітей – люблячий чоловік і батько.

Підтримайте петицію

На сайті Президента України зареєстрована петиція про надання Сергію Ремінському звання Героя України (посмертно).

Для розгляду петиції необхідно 25 тисяч голосів за 90 днів.

Станом на 2 квітня набрано 12435 голосів 

Підтримати петицію можна за посиланням

https://petition.president.gov.ua/petition/219914

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев