Багатодітна мати з Волині отримала почесне звання «Мати-героїня»

news

У нашій державі жінкам, які народили і зразково виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, забезпечили умови для їхнього всебічного розвитку, присвоюється почесне звання «Мати-героїня».

За материнську самовідданість, народження і зразкове виховання восьми дітей у сім’ї, забезпечення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, Указом Президента України Володимира Зеленського почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Людмилі Осадчук – жительці села Дубове.

Про це повідомляє Дубівська громада.

Людмила Петрівна – чудова мати, прекрасна господиня, берегиня роду і трудівниця, в якої все до ладу. Разом із чоловіком вона в любові і праці виховує та всебічно розвиває своїх дітей. Їхня сім’я – міцна і дружня родина, що є одним цілим як у праці, так і у відпочинку. Вони завжди разом трудяться, підтримують один одного, допомагають і радіють життю. Їхнє сімейне гніздечко – це справжня фортеця, побудована на взаєморозумінні та взаємодопомозі, любові, повазі, довірі і турботі один про одного.

«Вітаємо Людмилу Петрівну і її дружню родину з державною нагородою України «Мати-героїня»! Щиро дякуємо за виконання непростого і почесного материнського обов’язку! Нехай трепет у Вашому серці буде лише від щастя та любові, материнська душа буде сповнена радістю за своїх дітей, в родині та країні панує мир та спокій!» – йдеться в дописі.

Джерело: https://www.volyn.com.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев