Азербайджанці без документів заробляли на волинських ялинках

news

На ділянці відділу «Висоцьк» Луцького загону дільничному інспектору  прикордонної служби надійшла інформація від місцевих мешканців про появу в прикордонні групи невідомих осіб кавказької зовнішності, – повідомили у прес-службі відомства.

Негайно в місце появи можливих потенційних незаконних мігрантів виїхала група реагування. І дійсно, неподалік від державного кордону, в районі заготівлі ялинок місцевого лісового господарства було виявлено групу з 7 осіб. Але під час з’ясування всіх обставин з’ясувалося, що всі вони є вихідцями з Айзербаджану і тільки двоє з них вже набули громадянства України та мали при собі паспорти. Намірів щодо незаконного перетину кордону не мали, а за попередньою домовленістю приїхали до місцевих лісників закуповувати ялинки для подальшої їх реалізації в Херсонській та Одеській областях. За деякий час було встановлено особи і решти іноземців, оскільки документів при собі вони не мали.
За порушення прикордонного режиму, знаходження в прикордонній смузі без документів, що посвідчують особу, винних притягнуто до адміністративної відповідальності.

0 Комментариев