Автозапчастини для інтернет-магазинів намагалися незаконно ввезти в Україну

news

Схему незаконного ввезення в Україну автозапчастин відомих світових брендів для реалізації через інтернет-магазини викрито Податковою міліцією Волині. Про це інформує ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операцій «Рубіж», «Мережа» та розслідування кримінального провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення віл сплати податків) встановлено осіб, які організували схему незаконного ввезення на митну територію України високовартісних автомобільних запчастин шляхом подрібнення партій товарів та з приховування від митного контролю.
Надалі незаконно ввезенні товари реалізовувались на території України через мережу Інтернет за готівкові кошти, з використанням можливостей поштово-експедиторських служб. При цьому, з метою ухилення від сплати податків, місцевими «бізнесменами» не відображались реальні обсяги реалізації товарів.
З метою ліквідації такої незаконної схеми, податковою міліцією Волині проведено огляди за адресами офісних та складських приміщень діяльності Інтернет-магазинів.
В результаті  виявлено та вилучено понад 8000 одиниць автомобільних запчастин відомих світових брендів (автомобільні фільтри, радіатори, частини ходових, підвісок, кузовів та інше), орієнтовною вартістю більше 2 мільйонів гривень.
Крім того, вилучено комп’ютерну техніку, чорнові записи, банківські картки та іноземні документи, що підтверджують використання схеми мінімізації митних платежів в частині їх ввезення,  шляхом подрібнення партій, а також документи, які вказують на факти реалізації таких запчастин за необліковану готівку. На даний час вирішується питання про накладення арешту, проведення огляду вилучених ТМЦ та призначення відповідних експертиз.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев