Асад: коаліція досягне “практичних результатів”

news

Повідомляє BBC Україна

Коаліція між Сирією, Росією, Іраном та Іраком має досягти успіху, “інакше весь регіон буде зруйнований”, вважає сирійський президент Башар Асад.

Башар Асад в інтерв’ю іранському телебаченню сказав, що ці країни об’єднані в своєму намірі “перемогти тероризм”.

Водночас пан Асад розкритикував авіаудари коаліції проти бойовиків “Ісламської держави”, яку очолюють США, в Сирії та Іраку.

Він назвав ці удари контрпродуктивними, заявивши, що через них “тероризм” лише поширився.

Президент Башар Асад сказав, що Сирія, Росія, Іран та Ірак об’єднані в боротьбі з “тероризмом” і досягнуть “практичних результатів”, на відміну від коаліції на чолі із США.

Image copyright
Reuters

Image caption

Росія заявляє, що наносить удари по позиціях “ІД”

Тим часом Росія заявила про інтенсифікацію російських авіаударів по території Сирії.

“За минулу добу здійснено 20 вильотів літаків Су-34, Су-24м і Су-25”, – повідомили в міністерстві оборони РФ.

Авіаудари були націлені на десять об’єктів, пов’язаних із угрупованням “Ісламська держава”, кажуть в відомстві.

Російські військові заявляють, що нанесли удари по табору підготовки бойовиків та по складах боєприпасів у провінціях Ідліб та Ракка.

Сирійські активісти заявляють, що російські удари спрямовані на регіони, в яких перебувають антиурядові сили, а не бойовики “ІД”.

Британський прем’єр-міністр Девід Кемерон

засудив воєнне втручання Росії в Сирію. За його словами, Москва не завдає ударів по джихадистах “Ісламської держави”, а лише допомагає “м’ясникові Асаду”.

В інтерв’ю ВВС пан Кемерон закликав російського президента Володимира Путіна “змінити курс” і підтримати зусилля США і Британії в боротьбі з “Ісламською державою”.

Британський міністр оборони також раніше заявив, що, згідно з даними розвідки, російські авіаудари спрямовані передусім проти опозиційних сирійських угруповань, а не проти бойовиків з “ІД”.

Схожі заяви роблять і в США.

0 Комментариев