Арестович написав заяву на звільнення з посади радника + Досьє

news

Олексій Арестович написав заяву про звільнення з посади радника Офісу Президента. 

Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Написал заявление об уходе с должности. 

Хочу показать пример цивилизованного поведения:

– принципиальная ошибка, значит, в отставку” – йдеться у повідомленні Арестовича. 

Нагадаємо, після влучення ракети у житловий будинок в Дніпрі, Олексій Арестович в ефірі з російським журналістом Марком Фейгіном зробив заяву, що українське ППО збило ракету. Внаслідок чого вона змінила траєкторію та влучила в будинок.  

Ця заява не відповідає дійсності, вона була спростована Командуванням Повітряних сил ЗСУ. А російські пропагандистські канали в свою чергу 

використали цю інформацію для дискредитації ЗСУ, звинувачуючи українських військових в вбивстві мирних жителів.

Досьє 

Арестович Олексій Миколайович

Радник голови Офісу президента

Коротка біографія

Спікер ТКГ, радник з інформполітики Голови української делегації у Мінській групі та позаштатний радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони.

Вік: 47 років

Народився 3 серпня 1975 року, Дедоплісцкаро, Кахетія, Грузія.

Освіта

У 1992 році закінчив школу № 178 у Києві. Вступив на біологічний факультет університету ім. Тараса Шевченка. У 1993 році почав грати в сучасному Київському театрі-студії «Чорний квадрат», покинув навчання у виші.

У 2003 році вступив до авторської школи «Человек среди людей» російського психолога Авессалома Подводного, яку закінчив у 2010 році.

Також вивчав теологію в київському інституті святого Томи Аквінського.

Є випускником Одеського інституту сухопутних військ, має диплом військового перекладача.

Військово-політична кар’єра:

 • з 1994 по 2005 працював у Головному управлінні розвідки та є майором запасу.
 • На початку 2009 року разом із Дмитром Корчинським організував громадянську ініціативу «Геть усіх», завданням якої було «домогтися від влади розв’язання головних проблем малого і середнього підприємництва та автоперевізників країни».
 • У червні 2009 року був призначений заступником голови Приморської районної адміністрації Одеської міської ради, однак, вже за 3 місяці, був звільнений за власним бажанням.
 • Після Революції гідності вперше почав регулярно з’являтися як військовий експерт у ЗМІ, а також вести блоги на Facebook та Youtube.
 • З 2014 року займався підготовкою бойових з’єднань у рамках програми «Народний резервіст», організатор благодійного фонду для надання психологічної підтримки військовим у зоні АТО (2014-2017).
 • З вересня 2018 до вересня 2019 служив у зоні ООС поблизу Краматорська в 72 механізованій бригаді як розвідник. До цього, за власними твердженнями воював на добровольчих засадах, здійснивши загалом 33 бойові виходи за лінію фронту.
 • 28 жовтня 2020 року призначений Леонідом Кравчуком радником з інформаційної політики та офіційним спікером української делегації у Тристоронній контактній групі на переговорах у Мінську з урегулювання конфлікту на сході України.
 • 1 грудня 2020 року Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак призначив Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони.
 • Олексій – автор футурологічного «П’ятого проєкту», а також бере участь у роботі освітнього проєкту COWO.GURU. Веде блог на YouTube (1 680 000 тисяч підписників на 17 січня 2023 року).
 • Виступає на телебаченні у якості військового експерта, пише аналітичні статті для українських інтернет-ЗМІ. Ще у 2008 році передбачив окупацію кримського півострова Російською Федерацією.

Цивільна кар’єра:

 • У 1990-і та 2000-і роки працював актором у Київському театрі-студії «Чорний квадрат». Знімався в рекламі, також виконував епізодичні ролі у 17 російських та українських стрічках, зокрема «Повернення Мухтара», «Не бійся, я поруч» та «Брат за брата-2».
 • У 2007 році став співорганізатором компанії з виробництва фільмів «Aegis Artist Group».
 • У 2013 році брав участь у шоу «Навчіть нас жити» на телеканалі ICTV як сімейний психолог і ведучий.
 • Займався проведенням тренінгів та консультацій в області групової психології, протистояння недобросовісним маніпуляціям, мистецтву спілкування, ораторського мистецтва, переговорним технікам, публічних виступів, акторської майстерності, психології соціальних контактів.

Особисте життя:

Батько – Микола Арестович. Був начальником приймальної комісії в Академії Національної Оборони. Про матір немає інформації у відкритому доступі.

Одружений з 2005 року, дружина – Анастасія Арестович (в дівоцтві Грибанова), директорка з розвитку в одному з видавництв.

Діти – дочка Вероніка і син Олександр. Від першого шлюбу в Олексія є дочка Аеліта.

Статки

Володіє однією земельною ділянкою (4,7 га) у селі Брицьке у Вінницькій області. Їздить він на автомобілі Honda CR-V 2007 року випуску. У 2019 році машина обійшлася Олексію у 282 тисячі гривень.

За інформацією: Інформація для досьє використана з сайту СТОПКОР

0 Комментариев