Арешти рахунків повертаються: Банки розпочнуть блокувати картки

news

Українські банки заблокують тисячі карток: причини

Усі українські банки будуть змушені повернути арешти рахунків, накладені виконавчою службою через заборгованість. Це пов’язано із набуттям чинності закону про організацію примусового виконання судових рішень у період дії воєнного стану. 

Читайте також Здійснюючи оплату онлайн доведеться пройти додаткову перевірку: Нові правила оплати в інтернет-магазинах мають вберегти від шахраїв 

Співзасновник monobank Олег Гороховський повідомив, що заблокують понад 400 тисяч карток клієнтів. За законом вводиться грошовий ліміт, яким має право користуватися боржник. Раніше арешти було скасовано через початок повномасштабної війни. Кабмін забороняв у період війни заарештовувати рахунки боржників на суму, меншу за 100 тисяч гривень.

Читайте також Стрілянина у Луцьку: У поліції повідомили деталі інциденту 

Також зазначено, що новий закон дозволяє клієнтам із арештами використовувати суму у розмірі двох мінімальних зарплат (13 400 грн). Проте є умови: вони мають звернутися до виконавця, а той – надіслати до банку постанову про зняття арешту на вказану суму з одного із рахунків клієнта.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев