Антидронова рушниця та комплектуючі до неї, а ще незадекларованого товар майже на 10 мільйонів: волинські митники збираються передати для військових цінні знахідки

news

Волинські митники на посту “Ягодин” виявили у збірному вантажі незадекларований товар вартістю майже 1 млн грн.

Серед прихованого від митного контролю – антидронова рушниця та комплектуючі до дронів.  Лишається загадкою, в чиї і наскільки праведні руки перевізник мав намір їх доставити. Адже міг за спрощеною процедурою задекларувати їх як гуманітарну допомогу ЗСУ.

Автомобіль в’їжджав в Україну “червоним коридором”. За поданими товаросупровідними документами, він доставляв широкий асортимент промислових товарів трьом покупцям з різних куточків України. У ході повного митного огляду із перерахунком і відкриттям вантажних місць у ньому виявили 26 позицій брендового одягу, взуття, жіночих сумок, чіпів, загалом 3206 одиниць товару, про який у деклараціях не було навіть згадки.

Читайте також: На Волині водій вантажівки заснув за кермом та в’їхав у кладовище: оцінили наслідки ДТП 

Відповідно до частини 1 статті 483 Митного кодексу, переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням неправдивих відомостей щодо найменування товарів або їх кількості, –  тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів. Відтак, усе приховане майно, в тому числі антидронова рушниця та комплектуючі до дронів, тимчасово вилучене на склад митниці до остаточного рішення суду у справі про порушення митних правил.

Чудово розуміючи нагальність потреб ЗСУ, митники вертають увагу на цю публікацію зацікавлених військових частин. Вони готові передати за порядком, встановленим Законом України “Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану”.

Читайте також: На Волині внаслідок зіткнення трактора та легковика загинула людина 

За інформацією: Волинської митниці

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев