Андрухович запрошує лучан послухати незвичну музику

news

Відомий письменний Юрій Андрухович разом із гуртом «Karbido» привіз до Луцька новий літературно-музичний проект «ATLAS ESTREMO». 10 вересня він розповів про нього під час прес-конференції.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Андрухович розповів про майже десятилітню співпрацю з гуртом «Karbido». Все почалося з того, що в 2005 році письменник виступав у Польщі, у Вроцлаві, на поетичному фестивалі. Директор фесту запропонував, щоб на виступи поетів створювали невеликі музичні підводки, супровід на задньому плані.

Виступ Андруховича з «Karbido» вийшов імпровізований, до нього не готувалися. Оскільки все вийшло гарно, музиканти і поет домовилися за нагоди створити альбом.

Тож перший спільний альбом мав назву «Самогон». До слова, Луцьк став другим містом в історії співпраці, адже тут відбувся другий концерт-презентація альбому у грудні 2007 року.

Другий альбом називався «Цинамон», а третій – «Абсент», створений за мотивом роману «Перверзія».

Новий альбом «ATLAS ESTREMO» створений на основі книги «Лексикон інтимних міст». Із неї вибрали 13 міст. Починається програма з Берліну і через усю земну кулю закінчується у Вроцлаві. До слова, в альбомі є уривок про Москву. Утім, хоч він написаний ще в 2011 році, за словами літератора, звучить так, ніби написаний нині.

«Гурт у цьому проекті виступає в дещо урізаному складі. Ми майже завжди грали у форматі п’яти виконавців: їх четверо і я. Цього разу їх тріо – ударні, саксофон і бас-гітара», – розповів Андрухович.

«Музика наша дещо незвична. Вимагає надзвичайної концентрації душевних і фізичних сил. Поки що на жодному концерті нашому люди не танцювали, але, думаю, спробувати можна», – зауважив письменник.

Загалом тур «ATLAS ESTREMO» включає дев’ять міст. Луцьк – четвертий. Після Волині Андрухович та «Karbido» повезуть альбом до Львова, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя. А заключний концерт відбудеться в Києві.

До слова, лучан чекає особлива концертна програма. «У нас у Франківську, тут і в Києві додається ще й віджеїнг. З нами працює франківська VJ-група «Куб» і вони показуватимуть своє шоу», – поділився Андрухович.

Тож лучани можуть насолодитися літературно-музичним дійством сьогодні, 10 вересня, о 19:00 у Палаці культури міста Луцька.

0 Комментариев