Андріївські вечорниці у «Вулику»: поворожили за допомогою вареників, натанцювались та насміялись досхочу. ФОТО

news

Вечір перед святом Андрія завжди особливий, загадковий та наповнений містерією… З давніх-давен його з нетерпінням чекали молоді дівчата, аби погадати на судженого-рядженого.  Вони збиралися у котроїсь вдома й намагалися зазирнути в майбутнє. Хлопці ж дізнавалися про місце ворожіння й приходили туди, аби пожартувати з дівчат. Таким чином молодь збиралася великою дружньою компанією й влаштовувала різноманітні забави та гуляння до самого ранку.

Цьогоріч молодь Луцька ввечері 12 грудня поспішала у кафе «Вулик», адже саме там відбувалися найвеселіші й найнезабутніші Андріївські вечорниці. У програмі свята – жартівливі ворожіння, конкурси та подарунки, чудова музика від  дуету  «Best Music», а також гарному настрою сприяв національний колорит закладу, смачна українська кухня, неповторні фірмові напої.

 

Ведучий вечорниць Віктор Присяжнюк радо вітав присутніх у закладі. Він знав, що тільки дівчатам аж надто кортить дізнатися, коли ж і за кого вони вийдуть заміж. Хлопці ж повинні докласти зусиль, аби сподобатись та завоювати красуню, яка полонила серце. Саме тому для мужніх і сильних парубків були організовані цікаві конкурси, де вони могли показати свою завзятість, спритність, наполегливість, а інколи – й відмінне почуття гумору.

Дівчата ж з нетерпінням чекали початку ворожіння, аби дізнатися, котра з них найближчим часом піде під вінець. Для цього спершу кожна положила на тацю одну свою річ. Юнак наосліп вибрав один предмет, а це означало, що його власниця неодмінно невдовзі вийде заміж. Гадали й на варениках. Так-так, саме за допомогою цієї національної страви можна спрогнозувати, чи зміниться сімейний стан найближчим часом. Для цього варто було з’їсти кожній представниці прекрасної статі по одному вареникові – кому ж попався солоний і перчений – та дівчина невдовзі стане нареченою. А щоб дізнатися, котра ж молодичка вийде заміж цього року, дівчата позначали свої миски. Із чиєї пес (точніше буде сказати – юнак у костюмі пса) почне їсти вареники, та повинна поспішити вишивати рушники, адже пора до весілля готуватися.

 

Розважальна програма була насиченою. Можна було досхочу насміятися, повеселитися й натанцюватися. Настрій підіймали гумористичні замальовки «Типова блондинка викликає ліфт», «Зустріч двох однокласників», «Хлопець захоплюється з першого погляду». Крім того, присутні могли позмагатися, хто ж вправніше танцює. Для цього дівчата обирали собі партнерів із залу й разом з ними імітували танці півня та курки, удава та кобри, а також інших тварин. Переможці цього веселого конкурсу отримали, окрім бурхливих емоцій, ще й хороші призи. Вечорниці закінчилися запальним танком музикантів з відвідувачами «Вулика» й неоціненним подарунком для присутніх – а це шалені емоції та чудовий позитивний настрій на довго.

 

0 Комментариев