Альтернативні джерела енергії підкорили лучан

news

27 серпня у Луцьку відбулося засідання Робочої групи щодо відбору серед 50 громадських ініціатив, спрямованих на покращення благоустрою міста, найкращих робіт.

Відбір проходив за результатами інтернет-голосування. Загалом, переможцями визначено 12 проектів на загальну суму 492,6 тисяч гривень. Кошти на реалізацію проекту виділено Луцькою міською радою.

Одним з кращих став проект «Використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії» Андрія Сторожука. Ініціатива набрала 953 голоси, тобто 6,51 % серед загальної кількості.

«Проект передбачає встановлення над вхідними дверима під’їздів світлодіодних провандальних світильників. А на решту коштів – встановлення ліхтарів з сонячними батареями на території двох дитячих та дворових площадок житлових будинків», – розповів ініціатор проекту Андрій Сторожук активістам Громадянської мережі ОПОРА.

Проект буде реалізовано по вулиці Кравчука та Воїнів Інтернаціоналістів, що у місті Луцьк. Бюджет ініціативи складає 49147,2 гривень.

«Підтримка ініціатив жителів Луцька вкрай необхідна, адже хто, як не самі лучани, знають, що потрібно місту. Такі проекти дозволять не лише допомогти Луцьку стати кращим, а й відкриють у свідомих громадян почуття поваги до рідного краю», – прокоментувала діяльність Робочої групи місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Ірина Кантарія.

За її словами, підтримка лучанами проекту щодо використання альтернативних джерел енергії вкотре доводить необхідність та важливість енергозбереження у наш час: «Проект – унікальний для мешканців, адже освітить вулиці та заощадить кошти мешканців будинків».

 

0 Комментариев