Активно та творчо: в суботу у Луцьку відзначатимуть день молоді

news

12 серпня в Україні відзначатимуть Міжнародний день молоді. Вперше за історію незалежності ми відзначатимемо цей день з усім світом, а не східним сусідом, як  раніше.

Вітаємо Вас – наша молодь! Дякуємо вам за вашу щоденну працю на благо України та в ім’я її захисту!

З нагоди Дня молоді Луцька міська рада, Департамент молоді та спорту спільно з друзями та партнерами підготували для вас низку активностей різного характеру. Ми свідомі того, в який період ми відзначаємо дане свято. Ми знаємо, скільки викликів щодня зустрічає наш народ, в тому числі – наша молодь, яка на рівні з іншими громадянами України стоїть на сторожі нашої свободи та незалежності. Дякуємо Вам за працю, захист, ідеї та їх втілення!

12 серпня лучан та гостей міста запрошують  провести День молоді разом! Поспілкуватись серйозно на тему молодіжної політики та розвитку молоді, зануритись у світ молодіжної вуличної культури та спорту, отримати позитивні емоції та хоч на декілька годин дозволити собі безтурботність.

 Афіша   заходів

– 10.00 – кубок міського голови з пляжного волейболу (центральний пляж).

– 12.00-13.30 – панельна дискусія «Молодіжна політика в сучасних умовах: виклики, перспективи» (вхід в Центральний парк).

– 13.00-16.00 – алея активного молодіжного дозвілля (понад 20 локацій). Центральний парк (центральна алея та алея парасольок).

– 13.30-15.00 – творчі виступи талановитої молоді (танцювальні та вокальні патріотичні номери, виступи у жанрі дефіле, бойового мистецтва тощо). Вхід в Центральний парк.

– 18.30-20.00 – творчий акустичний вечір «Просто посиденьки» (Луцький міський молодіжний центр (колишній Іподром).

Вхід вільний, але ми подбали й за благодійну складову, адже під час проведення вказаних заходів для деяких партнерських організацій волонтерського спрямування ви зможете лишити свій донат!

Департамент молоді та спорту міської ради

0 Комментариев