Активні канікули: в Луцьку відбудуться цікаві спортивні заходи

news

Під час осінніх канікул у Луцьку відбудеться низка спортивних заходів.

Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», з метою популяризації занять спортом і фізичною культурою, популяризації здорового способу життя, організації активного дозвілля дітей та молоді в канікулярний період організовує низку заходів.

30 жовтня о 15.00 відбудеться молодіжно-спортивний захід «Молодь за здоровий спосіб життя!» (молодь 14 років і старші), програма якого включає такі види спорту: шахи, шашки, дартс, теніс настільний, кидки баскетбольного м’яча в кільце.

31 жовтня та 01 листопада о 11.00 – турнір з міні-футболу серед збірних дворових аматорських команд, сформованих за місцем проживання (учасники від 2005 року народження та молодші). Діти, які грають у дитячо-юнацьких чемпіонатах України до змагань не допускаються.

02 листопада о 12.00 відбудуться змагання з подолання смуги перешкод на підвісній смузі перешкод «Мотузковий парк» серед команд сформованих за місцем проживання: старша група –  учасники 2003-2004 року народження та молодша група – 2005 року народження і молодші.

Учасники, які мають бажання взяти участь у вищезгаданих заходах можуть зареєструватись в осередках за місцем проживання КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» у різних мікрорайонах міста:

  • приміщення «Стріла» – бульвар Дружби Народів, 13а;

  • приміщення «Олімпія» – просп. Відродження, 39;

  • приміщення «Білий м’яч» – вул. Конякіна, 35;

  • приміщення «Одісей» – вул. Наливайка, 10;

  • приміщення «Атлет» – вул. Степана Бандери, 13;

  • приміщення «Лучеськ»  – вул. Рівненська, 5;

  • приміщення «Юність» – просп. Грушевського, 12;

  • приміщення «Біла тура» – вул. Будівельників, 11.

Окрім цього, запрошуємо всіх бажаючих (дітей, молодь, дорослих) відвідати осередки КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх», де можна поспілкуватись та активно провести дозвілля.

Інформує Луцька міська рада.

0 Комментариев