Адвокати Савченко не оскаржуватимуть рішення суду, яким би воно не було

news

Адвокати українського штурмана Надії Савченко не оскаржуватимуть рішення російського суду першої інстанції, яким би воно не було. Про це у середу, 9 грудня заявив адвокат Савченко Ілля Новиков. Інформує Радіо Свобода.

«Я отримав чіткі інструкції про те, що яким би не був вирок, захист апеляційну скаргу подавати не буде з багатьох причин», – сказав Новиков у середу засідання Донецького міськсуду Росії.

За його словами, наполягає сама Надія Савченко.

«Для неї головна причина – моральна: не потрібно своїми діями створювати у людей враження, що у Росії є суд. Суду у Росії немає, ні першої інстанції, ні другий, ні десятою. А отже не потрібно давати підстави думати, що суд є. Ніякого іншого шансу у російського правосуддя не буде. Перша інстанція – останній шанс. З винесенням вироку процес Надії Савченко як судовий етап у Росії закінчиться», – наголосив Ілля Новиков.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев