Адвокат допоміг потерпілій від насильства жінці стягнути з кривдника 20 тисяч гривень моральної шкоди

news

До Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Любов, яку повторно, будучи засудженим за аналогічний злочин, побив рідний син, нанісши їй в обличчя чотири удари кулаком та зламавши ніс.

Для представництва інтересів потерпілої було призначено адвоката Ігоря Мамченка.

За результатами розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанції обвинуваченого було засуджено до 1,5 роки обмеження волі та стягнено моральну шкоду у розмірі 10 тис. грн. Не погодившись із розміром стягнутої моральної шкоди, адвокат подав до суду касаційну скаргу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оскільки потерпілій внаслідок побиття було спричинено моральні страждання, зокрема погіршення стану здоров’я, порушення звичайного укладу життя, крім того жінка пережила значний стрес та приниження, а також її психоемоційний стан був погіршений, адвокат вказав, що у зв`язку з протиправними діями щодо неї потерпіла перебувала на стаціонарному лікуванні, під час якого перенесла хірургічне втручання, а також витрачала значний час та докладала додаткових зусиль для відновлення звичайного способу й організації свого життя. Окрім того, обвинуваченого у даній справі вже було засуджено за аналогічне кримінальне правопорушення, вчинене щодо своєї матері, що свідчить про тривалість моральних страждань останньої.

Тож, касаційний суд відповідно до вимог розумності, виваженості та справедливості збільшив розмір відшкодування моральної шкоди потерпілій до 20 000 грн.

0 Комментариев