А Ваша дитина готова до школи? Що необхідно зробити, щоб відвідувати навчальний заклад

news

Шкільні канікули закінчаться уже менш, ніж за місяць. У батьків у цей час насичені клопоти по купівлі шкільного начиння, одягу, підготовки дітей до навчального процесу. А в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун нагадує батькам, без чого їхню дитину можуть не прийняти до школи.

Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції. Адже державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень. https://bit.ly/2KYHAjy

Зрештою не можна протиставляти індивідуальне право відмовитися від щеплення суспільному інтересу та безпеці інших дітей. http://bit.ly/2YDt4np Вакцини, передбачені Календарем щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.

Вакцини — єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб. Немає раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини та набувати імунітет “перехворівши”, коли маємо 100% забезпечення якісними та безоплатними вакцинами.

Державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення. А вакцини, передбачені Календарем, можна отримати безкоштовно у свого сімейного лікаря, педіатра або терапевта.

 

0 Комментариев