9 серпня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

9 серпня у світі відзначаються День Повітряних поцілунків, День книголюбів, Міжнародний день корінних народів світу, Міжнародний день коворкінгу.

В Японії – День обіймів, День пам’яті жертв атомного бомбардування Нагасакі, в Бельгії – свято дерева радості, в Токелау, Самоа – День батька, в ПАР – День жінок, в США – День захисту лісу від пожежі, День “димняшки”, День Перемоги в штаті Род-Айленд, День польки, День віце-президента, День рукостискання, День рисового пудингу, в Зімбабве – День національних героїв, в Суринамі – День корінних народів, в Канаді – День миротворців, в Гренаді – карнавальний понеділок, в Монако – свято святого Романа, в Сінгапурі – День Республіки.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

9 серпня у православній церкві вшановують пам’ять християнського святого Пантелеймона. Він був талановитим та безкорисливим лікарем, що поніс мученицьку смерть за християнську віру. Щира віра в Христа допомагала йому лікувати та зцілювати людей від різних недугів. Причому, святий Пантелеймон робив це безкоштовно, часто допомагаючи немічним та потребуючим власним добром, яке успадкував від заможного батька. Святий Пантелеймон відвідував християн, що перебували в ув’язненні, лікував їхні рани.

Через людську заздрість та сповідування християнської віри Пантелеймон був підданий тортурам та загинув мученицькою смертю. Багато з тих, хто був присутнім при страті святого, через чудеса, які тоді відбулися, увірували в Господа. Учні його написали розповідь про життя Пантелеймона, а святі його мощі часточками розійшлися по всьому християнському світу.

Церковний календар: серпень 2021

У цей день боялися грози і не працювали в полі, щоб блискавка не спалила пшеницю. Тому великим гріхом вважалося працювати. У давні часи в цю дату вважалося гріхом возити вози і їздити на коні. У наш час 9 серпня радять не їздити в машині і не вирушати в подорож.

На Пантелеймона вважається корисною і ситною капуста. Хто з’їсть пиріжок з капустою – буде весь рік сповнений сил. Капустяною здобою пригощали дітей і людей похилого віку. Якщо дитина з’їсть страву з капустою, то буде добре вчитися.

Календар стрижок волосся: серпень 2021

Що не можна робити сьогодні:

У цей день не возять сіно, вважається, що Пантелеймон може його спалити.
Працювати, особливо займатися хлібом, цього дня вважається гріхом.
У цей день не можна байдуже проходити повз чужу біду.
Займатися важкою фізичною працею. Однак сидіти без діла теж не можна: сьогодні вітається будь-яка інтелектуальна робота.

Магнітні бурі у серпні 2021: кілька дат примусять метеозалежних почуватися зле

Народні прикмети:

Сьогодні трави мають особливі цілющі властивості.
Якщо завиваються качани капусти – осінь буде холодною.
Якщо мурахи вхід в мурашник закладають – скоро піде дощ.
Коники стрибають і стрекочуть – до сухої і ясної погоди.

Якщо качки в воду пірнають, то скоро буде дощ.

Якщо в веселці переважає червоний колір, то буде сильний вітер.

Якщо хворий в церкві відстоїть молебень, а вдома помолиться на ікону Пантелеймона – скоро одужає.

Сьогодні іменини відзначають власники таких імен: Пантелеймон, Микола, Климентій, Герман, Анфіса, Амвросій, Сава, а також Наум.  Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в серпні: хто та коли відзначає День ангела цього місяця?

0 Комментариев