9 річниця шлюбу: фаянсове або ромашкове весілля: що подарувати та як привітати?

news

Споконвіку дев’ятка вважалася особливою магічною цифрою, яка заряджає удачею і приносить успіх в починаннях. Так і дев’ята річниця сімейного життя є абсолютно особливою датою, яка має свої звичаї, традиції і пов’язані з ними правила.

Коли виповнюється дев’ять років з дня одруження, настає час відзначати чергову сімейну річницю – на цей раз фаянсове весілля. Назва цього свята з одного боку підкреслює крихкість сімейного щастя. З іншого боку, всі ми знаємо, що посуд б’ється на щастя, і нехай те, що вже не можна склеїти, буде розбите на дрібні шматочки і забуте, як стара сварка.

З давніх часів існує різне тлумачення річниць, і тому фаянсове весілля ще називають ромашковим. Мабуть, важко знайти іншу квітку, яка була б найкращим символом кохання, сонця і гарного настрою. Ромашкове весілля нагадує про те, що сімейне життя наближається до свого розквіту. Настав час розфарбувати сірі сімейні будні в життєрадісні тони.

Ромашковая свадьба

Ця сімейна дата носить назву фаянсового весілля у багатьох країнах: Нідерландах, США, Франції, скандинавських країнах та в більшості країн східної Європи. Проте, в Англії цю весільну річницю прийнято називати мідним весіллям, а в Німеччині символом цього свята вважають кристал.

Сучасні психологи вважають, що дев’ять років подружнього життя – критичний період в житті сімейної пари. Ця річниця невипадково носить крихку назву, адже за статистикою на цей рік припадає велика кількість розлучень.

За старою традицією у день фаянсового весілля необхідно розбити на щастя старий посуд. Причому на зміну старого посуду повинен прийти новий. Вважається, що, оновлюючи в будинку посуд, шлюб і подружні стосунки теж оновлюються, стаючи більш стабільними і міцними. Биття посуду, на думку психологів, не лише звільняє нас від застарілих образ і дає шанс поглянути один на одного новими очима, і насправді є всього лише пристрасним бажанням привернути до себе увагу і одним з найбільш бурхливих проявів нашого кохання.

Ритуал биття посуду відкриває святкове застілля. Для цього заздалегідь готують дев’ять тарілок, які символізують роки сімейного життя. Подружжя, тримаючись разом за краї старої тарілки, розбивають їх одну за іншою, при цьому гості рахують вголос кожну розбиту тарілку. Молода пара повинна поцілуватися в знак примирення і кохання, і тільки після цього вони разом з гостями сідають за стіл. Осколки не прийнято прибирати до кінця свята. Після застілля подружжя дружно вимітає з дому осколки цих тарілок, а з ними і всі старі сварки і образи. Осколки старого посуду можна зібрати в коробку і зберігати її, як оберіг від сімейних скандалів.

Бити чи не бити посуд? Вирішувати вам. Якщо ваше сімейне життя – зразок затишку і спокою, то цей святковий ритуал просто створений для вас. Не шкодуйте старого посуду, причому, чим більше буде осколків, тим щасливіше буде ваше сімейне життя. Якщо ж, незважаючи на солідний вік сім’ї, пристрасті киплять і донині, биттям посуду можна знехтувати.

Традиции

Що подарувати на фаянсове весілля

Відповідь на це питання цілком очевидна – можна сміливо поповнити посудні запаси молодої сім’ї. Це можуть бути будь-які вироби з фаянсу – від набору для спецій до чайного або обіднього сервізу. У сувенірних магазинах можна знайти безліч розписних тарілок, які можуть стати не тільки прекрасним подарунком, але також будуть довго нагадувати подружжю про цю дату. Традиційним фаянсовим посудом по праву вважаються гжельська і семикаракорська кераміка.

Подарки

Да теми Річниці весілля: що прийнято дарувати

Подарки

Посуда

Подарок

У гостей завжди є шанс проявити себе творчо, створюючи унікальний подарунок. Просте фаянсову тарілку можна перетворити в пам’ятний сувенір за допомогою фотодруку. Потрібно лише вибрати сімейну фотографію і відправитися в будь-яку фотостудію.

Створення посуду – це захоплюючий творчий процес, результатом якого є неповторні і унікальні речі. В якості подарунка винуватцям свята можна піднести авторські вироби зі скла, виконані вручну, наприклад, вази для квітів або фруктів, створені за допомогою техніки фьюзинг.

По-справжньому символічним і зворушливим подарунком може бути фаянсова статуетка із зображенням закоханої пари. Дуже романтично подарувати подружжю на фаянсове весілля спеціальний набір для ліплення. З його допомогою подружжя зможуть разом виготовити чашку або вазу, а потім розписати її.

Подарки

Любителям оригінальних подарунків можуть сподобатися картини, годинники і навіть шахи з фаянсу. Дуже доречним і бажаним подарунком може бути кришталь. Таким подарунком можна натякнути, що в житті нас оточує багато тендітних речей і нам варто бути обережніше з ними.

Шахматы

При виборі подарунка не будемо забувати про другу назву свята, тому можна зробити своїм орієнтиром ромашки. Подаруйте подружжю набір косметики, до складу якої входить ромашка або подаруйте картину із зображенням цих квітів.

Що подарувати чоловікові і дружині?

При виборі подарунка варто подумати про бажання або захоплення один одного. Якщо ваш чоловік ласун, можна подарувати йому красиву цукерницю або вазу для фруктів. Оригінальним подарунком на фаянсове весілля може стати кальян. Будь-який сувенір, якщо він вибраний з любов’ю – фаянсова попільничка, штоф або пивний кухоль – буде приємний чоловікові.

Кальян

Коханій дружині можна подарувати аромалампу з набором ароматичних масел. Гарну господиню можна приємно здивувати чудовим глечиком або святковим блюдом для випічки. Романтичній особі легко догодити символічним подарунком у вигляді красивої чайної пари або сувеніра – фаянсової пари туфель, на зразок тих, які привозять на пам’ять з Голландії. Любителька квітів буде рада оригінальній вазі (з букетом улюблених квітів) або рідкісній рослині в керамічному горщику.

Подарки

Ваза

Актуально Дата весілля і сімейне щастя: чи впиває дата одруження на сімейне щастя

Привітання з 9 річницею весілля

***

Ви вже разом дев’ять років,
Ви пройшли не мало кроків,
Стали ви вже мама й тато,
Тож живіть ви лиш багато!
Любов та вірність ви шануйте,
Свої відносини тренуйте,
Живіть ви в щасті сотню літ,
Смачний накрийте нам обід!

***

Саме велике випробування для любові – час. Тому тільки справжнє відчуття, як ваше, здатне перемогти роки! Поздоровляю вас з цією зворушливою перемогою! Хай ваша любов перемагає всі знегоди життя знову і знову! Миру, тепла і щастя!

***

Ваша сім’я — птах, а ви — два крила цього птаха. Я бажаю, щоб цей птах летів своїм шляхом і ніколи не збивався з наміченого курсу. Щоб помах його крил був гарний і синхронний з биттям серця цього птаха. І щоб він ніколи не заблукав в тумані брехні, не розбився б об скелі ревнощів і не потонув б у океані життя! З фаянсовим ювілеєм весілля!

***

Від щирого серця вітаю вас, дорогі з вашим фаянсовим весіллям, з 9-річною річницею прекрасною сімейного життя. Бажаю вам ще безліч великих спільних перемог і радісних подій, доброї вдачі та високого достатку, бравих цілей і безперечних успіхів, вічного кохання, здоров’я сім’ї та щирого щастя.

***

Вітаю з фаянсовою річницею з дня весілля! Бажаю вам барвистого і наповненого любов’ю спільного життя. За прожиті 9 років ви стали продовженням одне одного. Так нехай же цілісність сім’ї буде привілеєм. Надійність і взаєморозуміння — опорою. А щирість почуттів — душею. Щастя, достатку й здоров’я!

***

Вітаю щасливу і прекрасну сім’ю з 9-річчям спільності, з фаянсовим весіллям. Бажаю вам розписного і яскравого фаянсового щастя, вічної любові і безсумнівної удачі, здорової сім’ї та благополуччя в домі.

***

Дороге подружжя, щиро вітаємо Вас з чудовою і гарною датою — фаянсовим весіллям. За ці роки Ви стали ближчими і ріднішими одне одному, Ваша любов пройшла випробування труднощами і часом. Хочемо побажати Вам спільного щастя на довгі роки, порозуміння, радості і посмішок, нехай росте та міцніє Ваша сім’я.

***

Вітаю вас з фаянсовим весіллям, з прекрасним 9-річчям подружнього життя. Хочу побажати вам добрих і довгих років блага та любові, успіху і удачі. Нехай у вашому житті не буде місця бурям і грозам, нехай завжди погода в родині буде сонячною і теплою.

***

Дорогі наші, ми вітаємо вас з дев’ятирічною річницею подружнього життя — фаянсовим весіллям! Дивлячись на ваші щасливі очі, можна з упевненістю сказати, що ви гідна пара. Хочеться побажати вам зберегти ваші відносини, примножити статки і дожити разом до старості. Так давайте розіб’ємо на щастя посуд, щоб всі негаразди розлетілися на тисячі осколків. Живіть у злагоді, умиротворенні, гармонії і любові!

***

Вітаю з чудовою датою подружнього життя, з прекрасною дев’яткою подружжя. Фаянсове весілля — прекрасний привід в черговий раз висловити свої ніжні почуття і подарувати одне одному свою любов, турботу, теплоту і увагу. Бажаю стати на рік щасливішими і завжди берегти фаянсовий сервіз свого сімейного благополуччя.

***

9 років пролетіли як рік. Я навіть не могла уявити наше сімейне життя, а тепер не уявляю життя без нього. Ми настільки різні з тобою люди, що наш союз можна сміливо назвати чимось неймовірним, адже він існує стільки років. З кожним днем, прожитим з тобою в шлюбі, я переконуюся, що вибрала правильного чоловіка, з яким я зустріну свою старість. Ти наповнюєш моє життя щастям і сенсом, будучи моєю опорою і підтримкою. Спасибі тобі за це, мій милий. Та сьогодні, в нашу дев’яту річницю, я хочу побажати тобі умиротворення, гармонії і терпіння, так як воно тобі необхідне, адже ти живеш зі мною. Нехай у нас буде все добре ще багато-багато років!

Привітання з фаянсовим або ромашковим весіллям

Що дарують на весілля через 9 років? 32 фото Подарунок на фаянсовий річницю  спільного життя чоловікові та дружині

З річницею - Листівки З річницею весілля . Завантажити на телефон

Привітання з річницею весілля 9 років (фаянсове весілля)9 лет свадьбы: какая свадьба, что подарить мужуПривітання з фаянсович весіллям - 9 річницею весілля

Привітання на Фаянсове весілля - 9 років в ПрозіПривітання з 9 річницею весілля

З річницею весілля , Мем Love is

Читайте також 8 річниця шлюбу – бляшане (жерстяне) весілля: що подарувати та як привітати?

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев