9-річний Костя не може самостійно ходити через хворий суглоб: потрібні кошти на операцію

news

Батир Костя із Озерці Горохівської громади мріє самостійно ходити та бігати. Але через стан здоров’я жвавий і веселий хлопчик прикутий до ліжка та милиць.

У 9-річного Кості хвороба Пертеса. Це захворювання суглобу. Хворий суглоб потрібно замінити, але зробити це неможливо поки хлопчик не виросте.

Півтора року Костя проходив курс лікування. В результаті постійного постільного режиму та використання милиць, бо ступати на ніжку не можна, одна кінцівка уже на сьогодні довша за іншу. У медичній практиці подібне лікування іноді дійсно дає результат, але нажаль у цьому випадку – стан лише погіршився.

На даний час існує два варіанти вирішення ситуації:

  • перший – чекати до 18-ти років та замінити суглоб, і в цьому випадку Костя буде ще 9 років прикутий до ліжка. Одна ніжка буде розвиватися повільніше за іншу, і в майбутньому він кульгатиме.
  • другий – прооперувати зараз Костю і він зможе встати на ноги допоки йому не зроблять основну операцію. Він зможе бігати, гратися з однолітками і ходити до школи.

На операцію та реабілітацію Кості потрібно 86 000 гривень. Родина самотужки не збере таку суму. Крім Кості, батьки виховують ще двох дітей. Старший з них нещодавно теж переніс 2 операції.

Тому ми всі разом можемо допомогти хлопчик мати щасливе дитинство.

Долучитися до збору можна за реквізитами карти тата:

4149499808320475

Батир Володимир Миколайович номер

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев