8 травня – День ангела у Марка. Красиві привітання та листівки з Днем ангела

news

День ангела Марка святкують 8 травня, а загалом – 25 разів на рік. Це ім’я дуже давнє і має багату історію.

Донедавна воно не користувалося популярністю в нашій країні, але в останні роки батьки все частіше називають так своїх синів.

Марк дуже вміло маніпулює людьми, внаслідок чого завжди отримує бажане. Чоловік не прагне бути першим у всьому, він прекрасно знає, що зможе домогтися всього, чого захоче.

Більшість його товаришів дивуються тому, як такий непомітний і, на перший погляд, нецілеспрямований хлопець досягає найбільших вершин.

Надішліть красиві привітання, листівки, вірші вашим знайомим, і нехай їх завжди оберігає ангел-хранитель.

***

Твій ангел-хранитель оберігає тебе з висоти небес. А на землі, в знак подяки, ти допомагаєш іншим своїми вчинками і добрим словом. Поки буде добро твоє поширюватися на земні справи, не залишить тебе і твій небесний покровитель. У день ангела бажаю тобі Марк завжди знаходити сили, щоб протягнути руку допомоги нужденним і частіше зустрічати на життєвому шляху таких же добрих і чуйних людей, як ти. Нехай в твоїй душі панує гармонія і любов!

***

Ангел небесний оберігає нас на світі. Ангел-хранитель у кожного свій. Він за тебе Марк в цьому житті у відповіді, він охороняє і життя, і спокій. Бажаю тобі завжди відчувати його присутність, але не за потребою, а просто як вірного захисника.

***

Вітаючи тебе з днем ​​ангела, хотілося б в першу чергу подякувати тому, хто має до цього пряме відношення. Дякую Господу за те, що подарував тобі Марк свого помічника, який буде стояти поруч вічно. Нехай Дух Господній благословлятиме тебе у богоугодних починання, збереже і наділить розумінням. Сховає від усіх неприємностей і підступів ворогів, наділить силою духу і сміливістю в рішеннях. Здоров’я, щастя, добробуту!

***

Кажуть, ангел-хранитель нас направляє на вірний шлях, якщо ми щиро віримо в Бога і існування вищих покровителів. Віра в добро допомагає побачити істину на життєвому перехресті, а особистий ангел залишає нам знаки і підказки для усвідомлених рішень. Я тобі бажаю Марк, щоб твій ангел-охоронець завжди приглядував за тобою і оберігав тебе від життєвих негараздів. З Днем ангела!

* * *

Ім’я дивовижне на світі існує,
І скажемо щиро – найкращим пасує.
І той, кому Бог це ім’я посилає,
В житті наче зіронька ясная сяє.
Тож хочу я нині Марку побажати
Тепло щирих друзів в житті відчувати,
Коханим, щоб бути й любов дарувати!
Вітаю з днем ангела, Марку!

***

Марк — це сила, мужність і слава.
Він так вважає, значить він — вирішив!
Нехай честолюбство досягти успіху дозволяє,
Бути дипломатом, нехай вистачає сил!

Родина його — особлива сфера,
І в серце допускає він не всіх.
Віддачу ти неодмінно отримаєш!
Чекає в житті з Марком лише суцільний успіх.

***

Марк, від грецького — Марс,
Він не терпить у житті фарс.
Адже недарма покровитель
І красивого любитель.
Нехай до тебе на шляху
Прийде удача без поспіху.
І кохання в душу нагряне,
Одразу світ світлішим стане.

***

Сьогодні Марка вітаю!
Від щирого серця бажаю,
Нехай тебе радість зігріє,
Збуваються всі твої мрії.
Бажаю багато грошей,
Здоров’я та щастя знайти.
Бажаю сім’ї тобі міцної,
Всього, чого прагнеш ти!

Картинки з Днем Ангела Марка 2021: привітання з іменинами - Lifestyle 24Картинки з Днем Ангела Марка 2021: привітання з іменинами - Lifestyle 24День ангела Марка: листівки і привітання з іменинами - святоДень ангела Марка: листівки і привітання з іменинами - святоКартинки з Днем Ангела Марка 2021: привітання з іменинами - Lifestyle 24Привітання Марку по імені | ВІТАННЯСьогодні - День ангела Марка: вітання, листівки та СМС (ФОТО) — Радіо ТРЕКДень ангела Марка: листівки і привітання з іменинами - святоСьогодні - День ангела Марка: вітання, листівки та СМС (ФОТО) — Радіо ТРЕККартинки з Днем Ангела Марка 2021: привітання з іменинами - Lifestyle 24

0 Комментариев