8-річна лучанка Алевтина хоче жити повноцінним життя: на операцію необхідні гроші

news

Алевтина Приходько, 8-річна дівчинка з Луцька, яка все життя бореться зі страшними діагнозами: фронтоназальна дисплазія, синостоз коронарного шва, орбітальний гіпертелоризм, гіпоплазія потиличної частини.

Про допомогу для дівчинки звернулася волонтерка Роксолана Несторук у фейсбуці.

ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ!
Друзі, нашої з вами допомоги потребує маленька лучанка Алевтина, яка все життя бореться зі своїм діагнозом. Дівчинка надзвичайно добра, спокійна, привітна та розумна але потребує оперативного втручання аби повноцінно жити.
Разом з мамою Юлія Приходько переживаємо чи вдасться зібрати кошти на лікування адже операцію доведеться, скоріш всього, робити в Морозовській дитячій міській клінічній лікарні (Росія). На жаль, дана оперція є зовсім не проста і в Україні, Білорусі в країнах Європи, окрім Ізраїлю, таких операції не проводять (є електронні відповіді від лікарень різних країн 😔). Наразі, ще чекаємо відповіді від Ізраїлької лікарні, щодо вартості, але попередньо відомо (від тих, хто вже робив таку операцію там), що вартість приблизно 70 000 євро. Морозовська МДКЛ виставила рахунок орієнтовно в 350 тис.грн це вже сума разом із пластинами. Алевтинці попередні операції теж робили там, тому лікарі вже знають її стан, історію хвороби.
Дівчинці потрібно якомога швидше зібрати кошти, бо її стан зараз важкий, постійно себе погано почуває, втрачає свідомість так, як голова росте і потрібна ця операція.
Реквізити Приватбанк:
4149499390559456
Отримувач: Приходько Юлія Георгіївна
0 Комментариев