7 років за ґратими відсидить волинянин, який скоїв убивство

news

Чоловік, який встромив ножа у груди потерпілому в селі Сусваль Володимир-Волинського району, отримав покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років. Про це йдеться у рішенні Нововолинського міського суду Волинської області від 20 квітня, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, 19 червня 2016 року в селі Сусваль Володимир-Волинського району Волинської області обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс потерпілому удар пласким колюче-ріжучим предметом типу клинка ножа в праву половину грудної клітки, заподіявши йому тяжкі тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення правої половини грудної клітки з наскрізним пошкодження правої легені, що супроводжувалось розвитком гемотораксу, та призвело до розвитку гострого малокрів’я внутрішніх органів, які є небезпечними для життя в момент їх заподіяння. Внаслідок отриманих травм чоловік помер.

Зауважимо, що під час обшуку за місцем проживання обвинуваченого було знайдено небезпечний наркотичний засіб – канабіс, який він зберігав для власного вживання.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину у зберіганні наркотиків визнав, однак не визнав обвинувачення щодо вбивства, зауваживши, що він перебував у стані алкогольного сп’яніння і не зовсім пам’ятає події того дня. Окрім того, він звернув увагу на те, що конфліктів з вбитим у нього не було і він з ним майже не спілкувався. Незважаючи на такі його показання, вина була доведена рядом перевірених і досліджених в судовому засіданні доказів.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев